Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest Franco

Kolektor wydechowy w x25xe

Recommended Posts

Guest Franco

Witam

Szukałem długa na forum i zresztą nie tylko na tym ale nigdzie nie znalazłem odpowiedzi a moje pytanie

Mianowicie chodzi mi o to że puścił mi kolektor wydechowy wewnętrzny czyli ten między silnikiem a ścianą grodziową. Próbowałem sie do niego dostać ale nie bardzo widze innej opcji jak wyjęcie lub opuszczenie silnika, może ktoś ma jakiś sposób na to żeby nie ruszać całego silnika aby sie do niego dostać. Sedecznie dzięki z góry za jakieś rady.

obawiam sie ze wyjeciue silnika bedzie konieczne, no chyba ze ktos zna jakis inny sposob. Ja co prawda nei mialem jeszcze tego problemu ale z doswiadczenia z moim autem wynika ze tam nie ma za wiele miejsca zeby dlubac przy tym kolektorze wydeczowym.

Guest Maslanka

Chciałem kiedyś wymienić kolektor przy Citroenie XM który miał silnik 3.0 V6 i niestety trzeba było wyjąć silnik. Może i do śrub dojdziesz gdy zdejmiesz głowice ale weź pod uwagę to że szpilki łatwo nie da się wykręcic.

lepiej juz wyciągnąć silnik. PRzeciez jak sciągniesz głowice to odrazu trzeba zmienić uszczelke, moze i splanowąć. To tak jakbyś sie chciał dostać do nosa przez tylek

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Guest zdzis27

Da sie go wyciagnac od dolu.Musialem tylko troche rozwalic przecinakiem ta blache (oslone termiczna) ktora jest jest przykrecona do kolektora ,bo nie dalem rady odkrecic tej malej srubki ,ktora jest wkrecona w kolektor.

Ogolnie mowiac wyciagniecie tego ,to tragedia ,ale sie da.Chociaz przyznam szczerze ,ze juz po odkreceniu wszystkich srub manewrowalem tym kolektorem chyba jeszcze z poltorej godziny zanim go wyciagnalem

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">