Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Franco

Kolektor wydechowy w x25xe

Polecane posty

Gość Franco

Witam

Szukałem długa na forum i zresztą nie tylko na tym ale nigdzie nie znalazłem odpowiedzi a moje pytanie

Mianowicie chodzi mi o to że puścił mi kolektor wydechowy wewnętrzny czyli ten między silnikiem a ścianą grodziową. Próbowałem sie do niego dostać ale nie bardzo widze innej opcji jak wyjęcie lub opuszczenie silnika, może ktoś ma jakiś sposób na to żeby nie ruszać całego silnika aby sie do niego dostać. Sedecznie dzięki z góry za jakieś rady.

obawiam sie ze wyjeciue silnika bedzie konieczne, no chyba ze ktos zna jakis inny sposob. Ja co prawda nei mialem jeszcze tego problemu ale z doswiadczenia z moim autem wynika ze tam nie ma za wiele miejsca zeby dlubac przy tym kolektorze wydeczowym.

Gość Maslanka

Chciałem kiedyś wymienić kolektor przy Citroenie XM który miał silnik 3.0 V6 i niestety trzeba było wyjąć silnik. Może i do śrub dojdziesz gdy zdejmiesz głowice ale weź pod uwagę to że szpilki łatwo nie da się wykręcic.

lepiej juz wyciągnąć silnik. PRzeciez jak sciągniesz głowice to odrazu trzeba zmienić uszczelke, moze i splanowąć. To tak jakbyś sie chciał dostać do nosa przez tylek

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gość zdzis27

Da sie go wyciagnac od dolu.Musialem tylko troche rozwalic przecinakiem ta blache (oslone termiczna) ktora jest jest przykrecona do kolektora ,bo nie dalem rady odkrecic tej malej srubki ,ktora jest wkrecona w kolektor.

Ogolnie mowiac wyciagniecie tego ,to tragedia ,ale sie da.Chociaz przyznam szczerze ,ze juz po odkreceniu wszystkich srub manewrowalem tym kolektorem chyba jeszcze z poltorej godziny zanim go wyciagnalem

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.