Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
rozmownik

Szerokość nakdoli kombi

Recommended Posts

Witam

Czy ktoś jest mi w stanie wyjaśnić czy były jakieś specjalne wersje vb kombi. Spotkałem sie z węższymi i szerszymi nadkolami tylnimi. Różnia się również zakończeniem szersze sa zagiete do wewnatrz nadkola a węższe nie i zbiera sie tam błoto.

Nikt nic nie wie? Czy nie chce sie podzielic informacja czym były podyktowane dwie szerokości tylnich nadkoli.

Please login or register to see this quote.

To nie jest fabryczne tylko jakas rzezba aby zmiescic szersze opony z tylu

wycinałem juz w kilku vectrach tylne reperaturki i nie potkałem się z jakimiś szerszymi nadkolami ,błotnikami. ostatnio lekko poszerzałem na życzenie jednemu kolesiowi troche nadkola właśnie pod szersze opony. szczerze nie polecam.

Witam, tak wyglada moja vectra z boku oraz vectra którą znalazłem na sprzedaż w serwisie aukcyjnym. Moja ogladał również znajomy blacharz i nie stwierdził żadnych przeróbek więc sądze że takie wersje też wychodziły w orginale. Szersze są tylko tylnie przód jest jak we wszystkich innych

Edited by rozmownik

Na 1000% wszystkie nadkola były jednakowe. Ta pierwsza to Twoja? widać po tyle, że była puknięta albo coś było robione, bo klapa ma inny odcień. Może po prostu auto źle poskładane i nadkola są szersze.

Nie upieram sie ze były inne tylko że u mnie w mieście pomyka kilka podobnych kombiaków więc nie moga być wszystkie puknięte i źle poskładane przez co nadkola są szersze.

Zaciekawiło mnie to więc zapytałem zwłaszcza że na różnych serwisach aukcyjnych są też takie.

Ja na tych dwóch zdjęciach nie widzę różnicy. Może niektóre po prostu mają zaklepane ranty, żeby większe felgi weszły.

Jedyną różnicę jaką widzę to chlapacze na tej drugiej viki

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Moja też ma szersze jak wstawię fabryczne felgi, a jak włożę od VW to sie wąskie robią.