Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
rozmownik

Szerokość nakdoli kombi

Polecane posty

Witam

Czy ktoś jest mi w stanie wyjaśnić czy były jakieś specjalne wersje vb kombi. Spotkałem sie z węższymi i szerszymi nadkolami tylnimi. Różnia się również zakończeniem szersze sa zagiete do wewnatrz nadkola a węższe nie i zbiera sie tam błoto.

Nikt nic nie wie? Czy nie chce sie podzielic informacja czym były podyktowane dwie szerokości tylnich nadkoli.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

To nie jest fabryczne tylko jakas rzezba aby zmiescic szersze opony z tylu

wycinałem juz w kilku vectrach tylne reperaturki i nie potkałem się z jakimiś szerszymi nadkolami ,błotnikami. ostatnio lekko poszerzałem na życzenie jednemu kolesiowi troche nadkola właśnie pod szersze opony. szczerze nie polecam.

Witam, tak wyglada moja vectra z boku oraz vectra którą znalazłem na sprzedaż w serwisie aukcyjnym. Moja ogladał również znajomy blacharz i nie stwierdził żadnych przeróbek więc sądze że takie wersje też wychodziły w orginale. Szersze są tylko tylnie przód jest jak we wszystkich innych

Edytowano przez rozmownik

Na 1000% wszystkie nadkola były jednakowe. Ta pierwsza to Twoja? widać po tyle, że była puknięta albo coś było robione, bo klapa ma inny odcień. Może po prostu auto źle poskładane i nadkola są szersze.

Nie upieram sie ze były inne tylko że u mnie w mieście pomyka kilka podobnych kombiaków więc nie moga być wszystkie puknięte i źle poskładane przez co nadkola są szersze.

Zaciekawiło mnie to więc zapytałem zwłaszcza że na różnych serwisach aukcyjnych są też takie.

Ja na tych dwóch zdjęciach nie widzę różnicy. Może niektóre po prostu mają zaklepane ranty, żeby większe felgi weszły.

Jedyną różnicę jaką widzę to chlapacze na tej drugiej viki

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Moja też ma szersze jak wstawię fabryczne felgi, a jak włożę od VW to sie wąskie robią.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.