Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
maniecki23ix

Chłodnica C16NZ

Recommended Posts

Mam pytanko czy chłodnica od 1.8 lub 2.0 będzie pasować do 1.6. Pytam się bo moja ma już dośc i cieknie. Czy może nie bawić się i montowac orginalną (mam na mysli taką jaka jest dla 1.6). Ile może mnie to wynieść??

Please login or register to see this quote.

Z tego co czytałem, chłodnica 1.8 i 2.0 ma inne mocowanie niż w 1.6 zatem szukaj pod swoją pojemność. Być może podejdzie od astry 1 1.6i ale musisz sprawdzić. U nas na okolicznych szrotach chłodnice chodzą za ok 120zł bez wentylatora a 150zł z wentylatorem. Oczywiście oryginał ale używka

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Znajomy kupił w lutym i pięknie mu śmiga.

chłodnice od 1.8 nie pasują do 1.6 (przynajmniej katalogowo). Rodzaje chłodnic:

1 CHŁODNICA, ZESP. 14NV, 16SV, E16NZ, C16NZ, X16SZ

2 CHŁODNICA, ZESP. (IDENT GH) C16LZ2, C16NZ2

3 CHŁODNICA, ZESP. 18SV, C18NZ, E18NVR, 20NE, C20NE, 20XE, C20XE, X20XEV

4 CHŁODNICA, ZESP. (IDENT GM) C25XE

5 CHŁODNICA, ZESP. 17D, 17DR

Oprócz tego trzeba sprawdzać czy to automat i czy ma klimę

Pozszukaj na allegro zamienników - zaczynają się już od 100zł, np:

Please login or register to see this link.

Zakupiłem chłodnicę z allegro nową. Mam pytanko czy cięzko jest wymienić chłodnice?? I ile czasu może to potrwać??

Guest lewar81

demontowałem i montowałem ostatnio szagrowi w mazdzie 323f, czas operacyjny to kwadrans, odłączasz trzy węże, dwa u góry, jeden na dole, ale uwaga z tego dolnego poleci płyn chłodniczy, dlatego albo go wymienisz, albo spuść do jakiegoś naczynia, najlepiej od razu wymienić, zaczepy również są bajecznie proste, no i oczywiście odłączasz kostkę od zasilania wentylatora, chłodnica wychodzi z zaczepów razem z wentylatorem, śmiało może sam podjąć się wymiany jeśli masz identyczną

Widze po numerach że kolego z grodziska jesteś to masz do mnie 20km.mały browar i damy rade chwila roboty.Pozdrawiam

Chłodnica już wymieniona i jest elegancko. Ta stara była pęknięta z tej strony co wkręca się czujnik temp. ale do góry przy mocowaniu tego ramiona plastikowego mocującego chłodnice do budy. Dzięki za pomoc. Wymiana zajeła jakieś 25 do 30 minut bo musiałęm skoczyć bo wode destylowaną bo musiałęm dolac do akusa.