Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest Mlody7711

pompa paliwa bezpieczni

Recommended Posts

Guest Mlody7711

mam taki problem ciągle pali mi bezpiecznik od pompy paliwa co założe nowy to go pali odrazu przy próbie rozruchu i to niezależnie czy rozruch jest na gazie czy na benzynie. co moze być tego przyczyną wyjmowałem już i czyściłem pompe paliwa

Please login or register to see this quote.

Prosta sprawa, odłączasz pompę, a w jej miejsce zapodaj żarówkę 12V, 21W. Jeśli po zapłonie się zapali a bezpiecznika nie spali, to jest ok, napięcie dochodzi i jest o.k. Jeśli bezpiecznik poleci, to masz gdzieś zawrę po drodze. Pozostanie Ci sprawdzenie pompy "na krótko" przy aku. Jeśli będzie śmigać to o.k. jeśli nie lub na zaciskach będzie iskrzyć to może być walnięta. Uważaj aby przy sprawdzaniu pompy nie było byny, bo możesz się pozbyć garażu

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

może przekaźnik (o ile jest w tym aucie)?

Guest Mlody7711

podłączyłem żaróweczkę i okazało się że świeci i nie wywala bezpiecznika czyli wychodzi na to że zwarcie czy coś jest na pompie .... ale jest i druga strona medalu po odpaleniu samochodu na gazie żaróweczka świeci się cały czas więc o co chodzi?

Tak jak myślałem, instalacja jest sprawna. Żaróweczka na po przełączeniu na gazie się świeci, ponieważ nie masz odcięcia pompy na LPG. Czyli po staremu. W takim układzie sprawdź samą pompę pod aku-tak jak pisałem wcześniej, zachowując wszelkie środki ostrożności.

Guest Mlody7711

pompe podłaczałem pod prostownik i chodzi i jest wszystko ok podłączam pod samochód i znowu pali bezpiecznik i o co chodzi?

Hmm, coś mi tu nie gra. Powinno działać, chyba, że ta pompa jest przytarta już i pali bezpiecznik.

poprostu pada ci pompa.