Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
FaZiMoDo

Deska rozdzielcza

Polecane posty

Witam. Szukam opisu calej deski rozdzielczej lacznie z przyciskami do vectry A z 92r

Dzieki

Gość TOM0808

a ja mam pytanie odnosnie kontrolek na desce rozdzielczej mam vectre 1.8 1993 r po lifcie z absem i czy powinny mi sie swiecic kontrolki na zaplonie od zapiecia pasow, przepalonych zarowek, zaniskim poziomie plynu w spryskiwaczu i zuzytych klockow hamulcowych ?? bo u mnie nieswieca

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Jezeli zegary nie maja wbudowanego modulu check to te kontrolki nie beda swiecic. Zeby to sprawdzic to bys musial wymontowac zegary (z czeckiem wchodza 3 wtyczki a jak go nie ma to 2).

Zapraszam na moją stronę www.paluki.pl/vectra w dziale literatura masz elektroniczną książkę obsługi w j. polskim do pobrania. Masz opisane jasno co od czego jest, łącznie z zegarami, kontrolkami, kompem pokładowym i etc.

Jak napisał Zigi, nie koniecznie. Moduł CHECK CONTROL nie jest seryjnym wyposażeniem, to wersja "ekstra", którą nota bene sobie sprawiłem

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ciekawostkę dodam, że kontrolka zapięcia pasów w/g książki i innych źródeł wychodziła na Japonię i Austrię. - ja sobie to zrobiłem

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20"> Więcej informacji, poczytasz na stronie www.paluki.pl/vectra w dziale Moduł Check Control mojego autorstwa.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.