Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest Novy170

Podciśnienia Vectra 2.5 pomocy!!!

Recommended Posts

Guest Novy170

Witam.

Mam bardzo duży problem z podłączeniem wszystkich wężyków podciśnień. Wymieniałem silnik i niestety cała dokumentacja ze zdjęciami przepadła. Teraz nie wiem gdzie powinny być podłączone te wszystkie podciśnienia.

Czy istnieje coś takiego jak schemat wszystkich podciśnień, lub chociaż opis co z czym i gdzie podpiąć.

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Proszę o pomoc. Może ktoś już miał kiedyś taki problem. Chodzi o samochód VECTRA B 2.5 V6

Pozdrawiam.

podeslij mi na priv swoj mail i zdjecie silnika po zmianach. Zerkne i podesle Ci zdjecie swojego silnika, pomoge w miare możliwości.

Guest Novy170

Dziękuję za chęć pomocy, ale już sobie z tym wszystkim poradziłem.

Nie znalazłem nigdzie schematu tych podciśnień, ale okazało się że znajomy ma taki sam silnik w Vectrze i jego silnik posłużył mi za wzór.

Teraz Vectra śmiga tak jak powinna.

spoko, przyjemnej jazdy

Czy też mogę dostać te fotki ?

Możnaby je na forum wrzucić, uniknie się pytań w przyszłości

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

wróce z pracy, zrobie dobre foto i wrzuce

Przesyłam zdjęcia jak to u mnie wygląda:

Please login or register to see this link.

Opis: Białe są oczywiście te puszki. Zielony to podciśnienie łączące puszkę z kolektorem dolotowym (zdjęcie drugie). Czerwony - z puszki do zaworów multiramu (zdjęcie trzecie). Niebieski idzie z puszki na podszybiu do trójnika (zdjęcie czwarte), a z trójnika do kolektora dolotowego i do serwa hamulców. Żółty z puszki na podszybiu do sterowania obiegiem zamkniętym, a przed sterowanie jest trójnik, z którego idzie wężyk do zaworu nagrzewnicy (szary). Nie mam zdjęcia z układem podciśnień przy zaworach multiramu, bo mało tam miejsca na wyraźną fotkę, a nie miałem czasu demontować akumulatora

Edited by baQus

ehhh szkoda ze zdjecia sie nie wyświetlaja....pomogło by mi to bardzo w skończeniu swapu a teraz problem z podcisnieniami mam...;/ehhh

Odgrzewam kotleta :)
Panowie nie idzie namierzyć nigdzie schematu podciśnień do X25XE a mam jedno wypięte, czy ktoś nie orientuje się gdzie może iść podciśnienie wychodzące z przepustnicy? Czy idzie ono gdzieś w kolektor dolotowy czy gdzieś indziej? Miałem wypięte i nie wiem czy ktoś go nie wpiął czy gaziarze je wypieli...

Jeśli mówisz o tym cienkim podłączanym w okolicach TPS to ma iść do regulatora ciśnienia paliwa