Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Gość lukass18

vectra C 2006- TELEFON

Polecane posty

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

oczywiście że używamy  duzo osób w klubie ma taki telefon , a z tym SOS to żeczywiście fajna sprawa  , na szczęście nie było mi jeszcze dane  skorzystać z tej opcji , tylko jestem ciekawy co na to połaczenie zrobi policjant skoro nie wyswietli mu się żadny numer 

a gdzie jest mikrofon tego telefonu? Czy ten głośnik koło karty działa jak głośnik i mikrofon?

Napisano (edytowany)

mikrofon jest u góry przy lampce , a na dole jest głosniczek ale nie działa może w innej konfiguracji

Edytowano przez dare40

Ja nie mam mikrofonu koło lampki, za lampką(patrząc od strony kierowcy) mam płaską płytke, widziałem wersje z tymi małymi głośniczkami ale wydawało mi się że to do fabrycznego alarmu...

Napisano (edytowany)

no ale w tej płaskiej płytce jest mikrofon przeciez są tam takie małe dziurki , a tapłytka z tymi wypukłościami to sa czujniki ultradzwiękowe od alarmu

Edytowano przez dare40

Faktycznie

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_unsure.png" alt=":unsure:">

Dzięki za wyjaśnienie

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Witam, mam w swojej Vectrze moduł UWB i przewodowe gniazdo na adapter do Noki 6230i. Dokupiłem adapter na alledrogo i nie działa

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> gość twierdzi ze to nie możliwe adapter musi być ok., tel raczej tez to mój stary tel. Co może być przyczyna ze CD70 nie widzi tel? Jak można sprawdzić sam adapter czy jest ok? Czy fakt ze jest na ni naklejka z napisem Audi może być znakiem, ze jest dedykowany tylko do Audi?

Proszę o jakaś podpowiedz

masterkey

Nie. Ja zakładałem u siebie (inna konfiguracja radio/tel) adapter od audi i śmigało bez problemu. Adapter nie ma nic wspólnego z marką samochodu - jeśli już to z marką zestawu / telefonu.

Sprawdź czy masz czyste złącze systemowe w nokii - często w tych modelach są one brudne i zaśniedziałe, przeczyść i oblukaj.

Dzięki. Niestety, nie pomogło przemyłem wszystko przeczyściłem, jestem w punkcie wyjścia.

Ja mam u siebie chyba ten sam telefon,w CD30 MP3,działa ok,mogę sprawdzić jakie opel dołożył moduły do mnie bo wiem że są na bank,jutro mogę sprawdzić jak by trzeba było

Co do styków to jedyny problem jaki miałem to w uchwycie do telefonu gdzie jest adapter,czyli te przejście z kabla na telefon.

Koledzy, czy możliwe, że przez to, że mam stary soft w telefonie w aucie nie mogę skopiować do niego kontaktów, nie pokazuje mi połączeń wykonanych, nie mogę wklepać kontaktów ręcznie? SOft nie miał na pewno aktualizacji od nowości czyli jest z początku 2007 roku. Jak mogę sprawdzić wersję softu?

Op -comem sprawdzisz wersję softu.

Panowie jak to jest dokładnie, dziś dowiedziałem się ze adapter do telefonu dedykowany do Audi nie będzie współpracował z Oplem.

Może ktoś to raz na zawsze potwierdzić?

Witam.Mam pytanie dotyczące telefonu a konkretnie adapteru ja mam zmontowany w signumie na nokie6310i i takie tam inne starocie!,czy jest mozliwość dopasowania jakiegos innego adapteru na jakies nowsze telefony tak aby to tylne gniazdo było takie samo?

nie wiem czy jest na najnowsze ale jakieś dwa lata temu robiłem podmiankę tego ustrojstwa na inny i działało.

Gość piotr19730

witam jestem nowym właścicielem vectry 2007 do tej pory telefon łączył się bez problemu lecz w dniu dzisiejszym rozłączył się i nie moge połączyć go ponownie . działałem według procedury lecz nic, wyskakuje informacja bym podał pin co robić

Edytowano przez zubek73
przydługi cytat / zubek

To podaj PIN,jeżeli go nie pamiętasz,to przejdź do punktu 5 i ustaw nowy PIN.

Witam trochę odgrzebie temat.

Od niedawna mam viki(2 tydzien) i chodzi mi też o łaczenie się telefonem niby się łaczy ale pisze cos o padaniu pinu.

O jaki pin chodzi?

Blaszkao co chodzi z tym punktem 5 i ustawieniem nowego pinu???

Gość robokop5

Koledzy , czy ktoś z Warszawy lub okolic jest w stanie pomóc ? Kupiłem moduł BT do CD70 ? Moduł działa i rozpoznaje telefon ale po chwili menu się blokuje z komunikatem PHONE SAFE

Tu

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

są wszystkie adaptery do Viki. Jest tam też wiele innych ciekawych gadżetów upiększających nasze Viki.

koledzy a może mi ktoś powiedzieć o co chodzi z tym : UB5 = TELEFON,KOMÓRKOWY - JEDNOSTKA STER. GŁOSEM,Z ZEST. RĘCZNYM

mam na drzwiczkach w schowku pasażera jakąś matkę od siemensa tyle wiem o telefonie. cholera jest przyklejona nie mogę odczytać modelu. a na wyświetlaczu nie mam zakładki telefonu

Są panele pod aktualne telefony jak np. E51 gdy mamy UWB, ostatnimi czasy większość zmieniała na UWA z blututem ze względu na brak podstawek pod nowe telefony.

niestety nie ma tam mojego

Gdyby ktoś chciał kupić podstawkę pod uchwyt do telefonu to zapraszam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.