Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Domlo

Czy pompa 2.0 DTI z Omegi będzie pasowała do VB

Recommended Posts

jak w temacie

czy pompa z Omegi B podejdzie do Vectry B (chodzi o 2.0 DTI)

różnica w dwóch cyferkach

to jest numer pompy ktora mogę kupić: 047 050 4016

to jest numer pompy ktora jest padnieta: 047 050 4004

dodam linka do forum OKP gdzie opisany jest dokladnie problem z tą pompą

Please login or register to see this link.

proszę o fachową pomoc bo jak wiadomo pompa nie jest małym wydatkiem

Edited by Domlo

Guest Krupski

Hello podnosze bo nik nic nie wie ??

po pierwsze w omedze B nigdy nie bylo silnikow 2.0 DTL co najwyzej DTI o mocy 100 koni po drugie z tego co wiem to raczej trzeba szukac pompy o tym samym oznaczeniu

przepraszam, mój błąd oczywiscie chodzi o DTI ju poprawilem

UP

domlo jak masz gdzies blisko siebie jakies kumate aso to poprostu podjechac z nr i sie zapytac czy te pompy sa zamiene ze soba

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

no wlasnie nie mam i dlato piszę na forum zeby mi ktoś fachowo pomógł

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

ale dzieki Xspeed za pomysła

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Spoko

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">)

Guest kczech

witam kolegow z VKP

poniewaz sprawa dotyczy tak naprawde mnie ( a dokladniej mojego kumpla a ja z racji "grzebania w autach" zajalem sie tym klekotem) odpowiadam

- ASO - nie wie lub nie chce powiedziec i najlepiej przywiezc do nich....... sorry nie tedy droga

- Ci co regeneruja (dobrze wiedza o co kaman) nie powiedza bo zapraszaja na regeneracje

- Mechanicy z doswiadczeniem g**no wiedza bo pompy wyciagaja i oddaja na regeneracje (albo do sprytka ktory wymieni tranzystor na mocniejszy i skasuje 500 albo do regeneracji mechanicznej za 2000 i dolicza jeszcze 1000 ot tak.....

Panowie pomocy udzielil mi jeden z moderow z OKP , udalo nam sie dojsc do tego (grzebanie w wielu softach i opracowaniach) ze pompy sa ze soba zamienne nawet rocznik 98 z 2000 i na odwrot. Wazna jest emisja spalin bo byly na koncu prdukcji w BFL inne emisje i ta pompa nie jest zamienna. genralnie to po VIN dojdziemy tylko znow VIN z tej Viki nie wchodzi w EPC i zas problem........

Nie jestem laikiem w temacie motoryzacji (szczegolnie czesci i diagnostyka aut / lpg o czym pare osob z Waszego forum wie) ale Panowie tak na serio to licze na konkret TAK lub NIE (jesli to jest wielka tajemnica to osoba polapana w tym temacie niech wysle mi mejla PW cokolwiek i nie tlumaczy za wiele.) Licze na pomoc bo Viki zdechla a nie jest sztuka wydac 2000 zl na regeneracje.

dalismy ciala bo mozna bylo wymienic tranzystory na aucie i wtedy proba, a tak pompa wyjeta i teraz wlozyc ja tyko na probe to w cholere roboty i sie okaze ze jednak przesuwak jest zatarty i dalej tranzystor w kosmos strzeli i pompe trzeba wyjac

SPrawa jest o tyle pilna ze mam sprawdzona uzywke (o numerach jak w poscie DOMLO) za 500 zl wiec sami rozumiecie.....

P.S. dziekuje za wsparcie koledze DOMLO ( na nastepnym spocie OMEGA/VECTRA jak zwykle gratisy u mnie)

Edited by kczech

Guest niuniu36

Witam pompa zamienna ale sterowniki na niej to 2 różne wersje programów jedena z wtryskiem wstępnym druga nie i działać to niestety nie bedzie