Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
mlodyaht

Chłodnica 1.6 x16sz

Recommended Posts

witam.

Wiem że temat odgrzewany ale nie mogłem znaleść konkretnej wskazówki dlatego pytam się w prost.

Jaki kod części i skad takie rozbieżności w cenie 230/100zł. Z czego one wynikają. Jaką chłodnice wybrać. Czy są jakieś polecane firmy/ zamienniki

Please login or register to see this quote.

ja kupiłem w tym sklepie:

Please login or register to see this link.

i smigam juz ponad rok

co do tego na co zwrócic uwage to wyposażenie klima, wspomaganie - chłodnica jest trochę inna

najlepiej jak zmierzysz szer., dług., i grub.. tylko wrazie jak będziesz podawał wymiary przez telefon dogadaj się z gościem czy podajecie wymiary całkowite ( z plastikami) czy samą "blache".

firma?? hmm ja patrzyłem by było tanio przedewszystkim i póki co odpukać. przy cenach chłodnic do 1,6 napewno nie warto się bawić w klejenie i inne dziwne historie (no chyba że doraźnie).

hehe dzięki. MOja chłodnica ma już dość. Auto migiem się w mieście do 100 rozgrzewa (a ja mam serce w gardle). Raz mi się zagotował, łatałem ja płynem do chłodnic. Teraz mówię dość i dlatego szukam.

To i tak tanio, za swoją do 2.0 w automacie dałem koło 300 zł, teraz już dokładnie nie pamiętam ile.

pewnie dlatego ze automat i 2.0 ja na "szczeście"? mam 1.6 hehe

Please login or register to see this quote.

ale w rozgrzewaniu do 100 nie ma nic niepokojącego, termowłączniki (te w chłodnicy załączają wentylator dopiero przy 100stC), a stojąc w korku auto się rozgrzewa dośc szybko.. taki tryb pracy

No chyba ze masz "w standarcie" zaniżone wskazanie na tablicy, a mimo wszystko sięga 100stC (u mnie ztym przekłamaniem rozgrzany silnik to pierwsza kreska nad niebieskim polem, a wentylator włącza się jak pokazuje 90stC - środkową kreskę, tyle ze faktycznie jest to 100stC)

nie nie. u mnie wentyl włącza się przy 100. ale strasznie szybko osiąga tą temp. nawet jak jest 16 stopni :/