Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest marcin c20ne

cos sie sączy

Recommended Posts

Guest marcin c20ne

Witam

Koledzy mam problem cos mi leci a raczej sie sączy nad pedalami gazu, hamulca i sprzegla jak by olej czy to z kolumny kierowniczej?????

od 2 tygodni mam taki zachrzan ze rano jade i wracam do domu wieczorem nie mam czasu sprawdzic. Problem na tyle jest denerwujący ze mam czubki butów upaciane tym olejem ale to pryszcz jak ktos wie to prosze o pomoc co to moze byc bo nie chce zeby mi viki sie wykrwawila

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Moja viki to c20ne jak sie niedawno dowiedzialem 92 rok ze wspomaganiem kierwnicy. (kierownica chodzi leciutko i wspomaganie tez nic nie piszczy)

POZDRAWIAM

Please login or register to see this quote.

Najprościej sprawdź czego Ci ubywa. Na pierwszy ogień sprawdź zbiorniczek z płynem hamulcowym. Być może gdzieś puszcza po drodze a pechowo dostaje się po pedałach do kabiny ? Hmm, ale to dziwne. Na pewno to olej ? A może nagrzewnica Ci puszcza i masz płyn chłodniczy na butach ? Kolumna raczej odpada, z tego co wiem smarowana jest w maglownicy więc raczej po stronie kabiny nie ma możliwości aby coś tam leciało....

Guest Krupski

ja zawsze jak nie wiem co to a musze wiedziec to troszke wez na palec i jezyk i bedziesz wiedzial jak slodki posmak to plyn chlodniczy jak cos innego to moze byc woda albo plyn hamulcowy zla strona tej metody ze pozniej sie odbija

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Please login or register to see this quote.

Jak płyn chłodniczy to piecze w język.

Zajrzyj pod maskę jak poprzednik radzi i zobacz czego nie masz lub masz najmniej.

Oby to nie był płyn hamulcowy bo blacha poleci bardzo szybko. Dla własnego bezpieczeństwa znalazł bym nawet te 5 min sprawdził czy masz chociaż ten płyn hamulcowy.

Guest marcin c20ne

witam

dziekuje wszystkim dzis mam troche wiecej czasu i zaraz ide srawdzic co jest a czego nie ma i tez posmakuje tej wydzieliny:) i naisze co i jak ale najlepsze to jest ze pod maske wlasnie zajrzalem 2 dni temu i wszytko bylo ok hm ale ok ide sprawdzac za 20 minut naisze

Guest marcin c20ne

jestem a wiec zobaczylem psmakowalem i sprawdzilem i nie wiem

Sluchajcie najpierw pod maske zajrzalem i tam jest wszystko ok

- plyn hamulcowy ok

- plyn hlodniczy ok

- plyn od wspomagania trudno powiedziec nie wiem ile bylo wczesniej ale jest w normie

potem zajrzalem nad te pedaly tam jest wszystko tym czyms ubrudzone posmakowalem i tak smak to w sumie smakuje jak olej i jest tluste kolor to pod czerwony podchodzi. do wspomagania przychodzi czerwony plyn ale on jest w normie i strasznie smierdzi a ten co smakowalem nie smierdzi tak bardziej olejem

Guest marcin c20ne

sprawdzilem jeszcze raz wiecie co w srodku w samochodzie ten drążek kierowniczy wchodzi w taka gume dalej pod maske, i wlasnie tam gdzie ten drążek wchodzi w ta gumę tam sie sączy to cos. Co to jest? Maglownica ? czy wspomaganie?

Guest Vectrowiec

Wspomaganie Ci cieknie.W perspektywie wymiana maglownicy.Ale powinno pomóc wymienienie uszczelniacza.