Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

SIG_MAN

Lusterka składane elektrycznie

Recommended Posts

Please login or register to see this quote.

i jak koledzy nikt niemial takiej bolaczki

poruszaj ręką jedno i drugie jak luźno lata to popsute to sprężyna nie trzyma

Panie takie mam czy można zaprogramować lusterka aby zamykały się za drugim razem wraz z ryglowaniem, a nie podczas trzymania dłużej przycisku ?

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Pinio Ty tak serio z tym pytaniem ? zostało już napisane setki postów na temat lusterek a ty wyjeżdzasz z takim pytaniem , jeszcze raz odpowiadam nie da się , uprzedzam od razu innych pytających , nie da się też przy fabrycznym alarmie

Pytam serio

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> dużo magików jest na forum, więc może któryś temat ugryzł

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

jest jeden magik nighthunter który zrobił moduł i może z kolejnym softem będzie taka możliwość , ale jesli ma się alarm i chce zostawić uchylone szyby to akurat ta opcja była by zbędna

No właśnie jak dla mnie byłby taki wariant idealny

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edited by Pinio

Jak sprawdzić ile pinów jest w lusterku bez jego demontażu. Nie są składane ani fotochromatyczne. Wydaje mi się że to wersja najuboższa i jakie bym nie kupił to będzie pasowało (byle nie anglik). Potwierdzi ktoś?

Idź do wróżki.

A tak za prawdę, to musisz zdemontować ten trójkąt z głośnikiem wysoko tonowym, odpiąć wtyczkę i zobaczyć.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Wyciąg samo szkło lusterka i sprawdź ile kabli idzie do silniczka które go ustawia jak 3 to kupuj w ciemno najtańsza wersję lusterka

nawet jak wpadnie ci w rece silniczek z większa ilością pinów to zrobisz na nim interes bo go sprzedasz ( jak nie znajdzie się chętny sam mam 3 pinowy silniczek to mogę się wymienić oczywiście ja pokrywam koszty przesyłki

/emoticons/default_luz.gif" alt=":luz:"> )

które ci potrzebne bo może mam na sprzedaż i szukasz pod kolor czy nie ważne jaki ma być

Edited by xpirat

Szukam pod kolor Z-163 Europa prawe jak dobra cena to i lewe bo klar z niego schodzi. Zdejmowałem już kiedyś wkład ale nie pamiętam ile tam kabli.

Edit:

Przed chwilą szybki demontaż no i mam na 3 piny a ramie jest metalowe jak w elektrycznie składanych lusterkach.

Edited by suhy

to każde podejdzie lustereczko z takimi kolorkami nie posiadam ( i nie ważne czy metalowe czy plastikowe a to że metalowe to przystosowane pod składanie to bujda bo jeszcze nikt w rzyciu nie rozbierał widocznie składanego i zwykłego metalowego . Ja to już robiłem i całkiem co innego jest więc nawet moim zdaniem jak plastikowe to lepsze bo nie zachodzi to jak aluminium )

Mam na oku oba lusterka w dobrej cenie tylko czekam aż gość poda mi kod koloru bo nie jednoznacznie to wygląda na zdjęciach a nie mam ochoty użerać się z lakiernikami.

ja mam chyba nakładki z163

Robert nie możesz otrzymywać nowych wiadomości bo pewnie masz pełną skrzynkę to piszę tu:

Nakładki z angola czy europa? Prawe lusterko potrzebuję małą i dużą obudowę a lewe tylko dużą. Jaka cena i jaki stan? Odpisz na priv.

Duże obudowy czy to angol czy europejczyk są te same na bank

Siema.

Mam takie pytanie, czy można złożyć lusterka podczas jazdy gdy siedzimy w środku? Mam fabrycznie składane lusterka i próbowałem już różnych kombinacji z przyciskami na drzwiach kierowcy i NIC.

Wie ktoś?

Pozdro

Musisz miec przyciski od regulacji prawe/lewe lusterko w pozycji neutralnej. Wtedy zlozysz lusterka przyciskiem regulacji polozenia szkla lusterka.

Rozumiem ,że muszę go dłużej przytrzymać? Kurna wydaję mi się, że próbowałem tej opcji , ale jutro spróbuję jeszcze raz:)

Lusterka można złożyć podczas jazdy chyba do 20-30 k/h.

witam podziele sie z wami moim problemem ;p otoz to na promie jakas barania łaką złozyla mi recznie elektryczne skladane lusterko (prawe) no i ono sobie w czasie jazdy tak latalo jak by bylo zerwane z jakiegos zawiasu i nie reagowalo na elektryczne skladanie po przejechaniu 900 km samo sie naprawilo ale przestala dzialac elektryka szyb po wyjeciu kluczyka ze stacyjki a wiem ze dzialala do kilku minut po wyjeciu kluczyka;p gdzie szukac problemu ? czy podlaczenie pod kompa cos da i ponowne zaprogramowanie czy moze aku odlaczyc ?

Lusterka składane elektrycznie można składać ręcznie i elektrycznie, tylko jest ważne aby złożone lusterko ręcznie rozłożyć ręcznie i tak samo z elektryką. Nie można mieszać.

no wlasnie a elektrycznie skaldane zostalo zlozone recznie i strasznie latalo podczas jazdy [ozniej samo sie naprawilo i juz nie lata i sklada sie tez elektrycznie a po zlozeniu recznym nie chcialo sie skladac i przezucilo sie teraz cos na elektryke szyb

to jest inny problem trzeba odczytać błędy

Jak wszystko sprawne można składać rozkładać ręcznie bawić się składaniem elektrycznym nawet jak lusterko jest złożone ręcznie a po nastawieniu recznym lusterka ma działać bez zająknięcia jeśli jest inaczej zwalone sa lusterka jest w nich czujnik trzeba dociągnąć sprężynę bo przeważnie ona jest za luźna i dlatego te cyrki

ale dziwne bo cyrk z szybami zaczal sie dopiero po cudownym naprawieniu lusterka ( bo samo sie naprawilo )

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

wszystko juz dziala normalnie elektryka mogla zeswirowac przy - 24 C