Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest Dean2

Problem z pedałem sprzegla

Recommended Posts

Guest Dean2

Witam mam problem z pedałem sprzęgła.. dzieje taka rzecz , wciskam sprzęgło wrzucam bieg i chce normalnie powoli ruszyć wtedy w momencie popuszczania pedału delikatnie się on przycina.. tak jak by staje w miejscu po czym odskakuje do góry nie wiem jak bardziej obrazowo mogę to wytłumaczyć po prostu uniemożliwia mi to płynne ruszenie z miejsca... czy jest możliwe ze linka przycina się gdzieś w pancerzu? może dostał sie tam jakiś syf? może da się ja nasmarować itp? myślę ze nie będzie to wina sprzęgła bo łapie normalnie i biegi wchodzą płynnie.. z góry dziękuje za podpowiedzi

polecam ci wymienić linkę sprzgła , jezeli nie chcesz to spróbuj podciągnąć. Być może jakiś syf się dostał. nowa linka myśle , wyjaśni wszystkie problemy, przy okazji możesz przeczyścić pancerz i sprawdzic pedał sprzęgla.