Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
nanek84

Jakie Lampy Tylne do mojej Vikuni?

Recommended Posts

Siemanko wszystkim,chce zmienic lampy tylne w swojej Viki co proponujecie jaki kolorek lamp,kolor mego autka do ten złoty metalic jak wiekszosc Vectr B ktorych kula sie po Europie troszke...Wrzucajcie jakies linki bo sam niewiem co dobrac dobrego zeby niebyło wiochy!!!pozdro.

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_cool.png" alt="B)">

Edited by zubek73
proponuje rozejrzeć się trochę po forum - mamy tu różne działy i parę tematów o lampach - tym razem przenoszę / zubek

Please login or register to see this link.

myslałem o czyms takim co wy na to??

Kupując lampy na tył patrz czy mają homologację, jesli ktoś w ciebie uderzy i będzie upierdliwy to wyjdzie na twoją winę ponieważ lampy nie miały homologacji ( tak jakbyś ich wcale nie miał ) Te lampki co pokazałeś są bardzo fajne, według mnie będą pasować 8)

mam kilka fotek jak te lampy wygladaja na ciemnej viki i na takiej w Twoim kolorze. Sam najpewniej takie lampy bede kupowal dla siebie

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

isha no ta pierwsza fota z lewej jest całkiem dobra.Chyba cos takiego chciałbym mieć.Chociaz niewiem czy jakies ciemniejsze by niepasowały lampy kupić dodam ze mam czarne szybki z tyłu...

/emoticons/default_cool.png" alt="B)">

tylko przyjacielu te lamppki robi albo irmsher (na tory daje homologację) albo jakies inne firmy kore homologacji nie dają

wiec uwazaj z kupnem takich lampionow !

Oki Domlo!Dzieki za porady bo w sumie wczesniej niewiedziałem o co chodziło dokładnie z tą homologacją!

tylko musisz wiedzieć że te lampy są do przedlifta więc jeśli masz polifta to może to się nie koniecznie dobrze komponować liniami bo polft ma na klapie przetłoczenie biegnące przez lampy w..g mnie lepszym rozwiązanie będą cleary

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> tylko delikatnie różniące się od standardowych

Moja Viki jest przed liftem 97rok,tylko sam przerobilem bude na polifcie

/emoticons/default_happy.png" alt="^_^" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/happy@2x.png 2x" width="20" height="20"> takze bedzie dobrze.

a tył też jest poliftowy ?? chodzi mi o klape i zderzak ?

No mam zamiar zmienic zderzak polifcie tylny,klapa zostaje od przed liftowej.Cos mi sie niepodoba w tej klapie po lifcie ten górny rand tak jakos nie pasuje.Mysle ze ze zderzak tylny od poliftowej viki powinien spokojnie podejsc...Jak myslisz Bako?

Edited by nanek84

podejść to podejdzie ale trzeba będzie kombinować z oświetleniem tablicy rej. bo masz teaz w zderzaku a w polifcie jest w klapie a poza tym zderzak polifcie + lampy i klapa przedliftowa razem bądą pasować jak wół do karety

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Będzie dobrze cos się wykombinuje z oswietleniem ,mysle ze zderzak będzie dobrze wyglądał własnie przy starej klapie bo nowa poliftowa klapa jest do banii i tyle jesli chodzi o moja opinie!No z reszta zobaczymy jak założe!

pisalem do kolesia od tych lamp z linku na allegro i odp mi ze te lampy maja homologacje

To fajnie dobrze wiedziec ishan! a ja wlasnie znalazłem takie lampy jak chciałem tu w Belgi niedaleko mnie bo w sumie 30km. odemnie wrzucam link jak ktos chce zobaczyc

Powiem odrazu ze cena mi sie udała za te lampy 30eur. na nasze ponad 120zł to chyba nie dużo!

Edited by nanek84

Nanek, a co Ty sie nie chwalisz że z powiatu jesteś ?

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> daj cynka jak będziesz w Żaganiu to sie spotkamy i pogadamy. K@rto jeszcze jest z miasta to możemy mini spot zrobić, on ma taki sam silnik jak Twój

Yoo!! sokoli_majster a bo ja to taki skromny Jestem to co mam sie chwalić!

/emoticons/default_cool.png" alt="B)"> a ze dopiero się zaczynam wkręcać w te oto Zajefajne forum to co ja mogę więcej! Pewnie czemu nie można sie spotkac jakoś niedługo w Zagancu zrobic mały zlocik i narobić zadymy

/emoticons/default_laugh.png" alt=":lol:"> ja za jakies 2tyg. bede w Polsce bo teraz siedze w Belgi trza pracowac.Dobra a teraz pochwale sie co zakupiłem za lampiony bi xenony do mojej Vectruni...

dzis zakładałem

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> po pracy...

Edited by nanek84

całkiem nieźle to wygląda sprawdziłeś na lampach czy masz jednak ta homologacje

Tak sprawdzałem i wygląda na to że mają homologacje,są napisy i takie tam symbole to myslę ze to jest to!