Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Nie pokazuje temperatury

Guest HomiK
 Share

Recommended Posts

Guest HomiK

Witam ostatnio moja viki przestała pokazywać temperaturę co gdzie mam sprawdzić ewentualnie wymienić silnik to 2.0 OHC benzynka.

Prawdopodobnie to urwany kabelek od czujnika jeśli chodzi o temp na zegarach, a nie tą obok zegarka pokładowego.

Jeśli chodzi o wskazania na desce to odpowiada za to ten czujnik:

post-7229-1244133251_thumb.jpg

A tak, miałem dać podpis, że to wzięte od ciebie z tematu, ale pomyślałem że skoro z jednego forum to nie posądzą o plagiat B)

Guest HomiK

wsuwka hmm tam jest jakaśokrągła szpileczka jak by taka śrubka z okrągłym czubkiem.

Drugie pytanie skąd ma iśc ten kabel do tego czujnika bo mam wolny jakiś idzie do przepływomierza jeden kabelek niebieski w czarnej izolacji.

Trzecie pytanie co to jest . Bo non stop akumulator mam zarzygany z tego pojemnika.(Pytam sie bo to mój pierwszy samochód który mam miesiąc :D)

termostat.th.jpg

Zdjęcie zaczerpinęte od mmaciekk :D

Edited by HomiK

Dokładnie tak to wygląda wystaje kawałek z okrągłą główką, jeśli masz jakiś wolny przewód to napewno będzie to przyłóż to tej główki, albo zawiń do okoła niej i temp. powinna się pokazać :P

wsuwka hmm tam jest jakaśokrągła szpileczka jak by taka śrubka z okrągłym czubkiem.

Drugie pytanie skąd ma iśc ten kabel do tego czujnika bo mam wolny jakiś idzie do przepływomierza jeden kabelek niebieski w czarnej izolacji.

Trzecie pytanie co to jest . Bo non stop akumulator mam zarzygany z tego pojemnika.(Pytam sie bo to mój pierwszy samochód który mam miesiąc :D)

termostat.th.jpg

Zdjęcie zaczerpinęte od mmaciekk :D

zbiorniczek płynu od wspomagania. w jaki sposób to ci zarzyguje? :D

Edited by mmaciekk

Guest HomiK

wycieram cały czas i cały czas obryzgane mam. W korku jest taka dziurka kij wie po co odpowietrzenie jakieś czy cuś ?? myślałem ją zatkać ale nie wiem czy coś nie będzie sie działo.

Z ciekawości spojrzałem jak jest u mnie i rzeczywiście mam też taką dziureczkę ale nie wiem czy na wylot.