Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

trzepol

Chip w 1.9 CDTI 150KM ?

Polecane posty

Zazdrość ludzka nie zna granic. Rozumiem , że Ty tylko na to 1 tak potafisz?

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Wiem, że to stary temat, ale nie mogłem się powstrzymać: Czy to oznacza, że ja jestem pierwszy ? :)

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

:)

ile jest wstanie wytrzymać blok i tłoki 1.9

projekty na ok. 220KM nie mają z tym problemu

230-250 by wystarczyło :)

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Yyyy... Nie :D

Witam,

nie wiem czy nie odgrzewam starych kotletów ,ale właśnie odebrałem samochód z Firmy s-performnce we Wrocławiu. Pacjent to VECRTA C KOMBI 1,9cdti 110KW z 2004roku.

Poniżej przedstawiam efekty pracy chłopaków.

Jak narazie wrażenia z jazdy są :)

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć attachment

Witam, 

jestem tu nowy ;) ale interesuje mnie ten temat, widze ze odswiezyles go Gomul, 

Mam Vectre C kombi 2005 1,9 150 km w automacie- wersja przed liftowa, zastanawiam sie nad jakas modyfikacja - gryzie mnie temat dpf i egr, poki co nic z tym nie robilem, auto ma nie cale 250t km , w zeszlym roku robiona byla turbina, klapy wirowe i rozrzad, chcialbym zrobic chipa, bardziej biorac pod uwage ekonomike jazdy, dziecko te sprawy ;)

JAk wygladala Twoja modyfikacja Gomul, tzn pozbywales sie czegos ? jakie sa efekty ? jestes w stanie powiedziec cos o spalaniu ? jaki koszt calosci ? 

Pozdr

Witam,

w odpowiedzi na pytania pazurskyyego to ja z niczego nie rezygnowałem został egr i DPF , co do spalania to jak narazie wysokie,ponieważ jeszcze nie nacieszyłem się fajnymi efektami z jazdy (a naprawdę są) niema nic lepszego jak malejące w lusterku wstecznym biednej vectry,  wymuskane BMW Audi czy VW. Jedynie co, to trzasnąłem teraz trasę ok 1300kmm z dużą przyczepą kempingową i średnie spalanie wyszło mi 9,8l/100km co uważam za całkiem przyzwoity wynik. Jak dotąd mapa kosztowała mnie 1200zł.

Pozdrwiam

Pozbywanie się Dpf'a czy egr'a nie jest jakimś wyznacznikiem przy robieniu mapy ;)

Po prostu dużo ludzi decyduje się na to przy okazji za jednym zamachem, wiedza jak uzytkuja swoje auta i jest im to "zbędne"

Nie jest to jednak wyznacznik robienia chipa :) my również mamy na swoim koncie auta z zostawionymi chwastami również z grupy opla czy to z silnikami z17, z19, a20 i... Jeżdżą. Muszą skoro właściciele dbają a dane eleme ty są w dobrej czy wzorowej kondycji :)

Wiadomym jest, że nie pociagniesz motora dość wysoko tak jak by się chciało, z racji, że trzeba pamiętać o dymie, który ma wpływ na żywot chodzby dpf'a ale wyniki np z z19 z zachowaniem dpf'a itp. na poziomie 175+ ps są jak najbardziej skoteczne w poprawię elastyki jazdy, spalaniu... A co do ASB to tu o ile pamiętam do 400 Nm spokojnie jeżdżą te automaty :)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.