Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

zubek

Wymiana spryskiwaczy szyb... na mgłowe z Insigni.

Recommended Posts

W Krakowie i okolicach służę przyrządem do regulacji za dobre słowo...

Please login or register to see this quote.

Mam wersje z  Ellesmere Port UK na rynek Niemiecki i tez mam podgrzewane i u mnie grzeja jak sie wlaczy w climatronie przycisk podgrzewania, lukalem tam i instalacja zlacza wtyki ect. Wygladaja jak nowe wszystko dziala bezproblemowo, i chcialbym miec ten "bajer" w mglowych, bo mimo wszystko sie nie raz przydaje w przejsciowych warunkach pogodowych lub wtedy gdy jestem poza domem nie garazuje a plyn nie raz zlapie na dyszy zwlaszcza po myjce :) czy da sie to jakos polaczyc grzanie ze starych i psikanie mglowe z nowymi ? W mglowych jest wneka na podgrzewanie tylko jak i czym to polaczyc ze soba ??

Trochę własnej ingerencji - było nie raz. Musisz wydłubać wiązkę i za pomocą sylikonu zamontuj w nowym spryskiwaczu. Jeśli dobrze pamietam trzeba było trochę porzeźbić

Sent from my Nokia 3310

Trochę własnej ingerencji - było nie raz. Musisz wydłubać wiązkę i za pomocą sylikonu zamontuj w nowym spryskiwaczu. Jeśli dobrze pamietam trzeba było trochę porzeźbić

Sent from my Nokia 3310

A klej na goraco sie sprawdzi ?

Jeszcze raz proszę - poszukaj: 

Klej na gorąco może się sprawdzić - pod warunkiem, że zastosujesz taki do układów chłodzących np. procesor/karta graficzna w komputerach jest wiązana z radiatorem klejem i żeby Ci nie wypłynął. Moim zdaniem trochę za dużo zabawy a i ceny takich zabawek są kosmiczne. Lepiej kup sylikon wysokotemperaturowy - taniej i sprawdzone rozwiązanie.

Wymieniłem w signumie przedlifcie dysze, miałem grzane ale kostki zaślepiłem. Co ciekawe, obeszło się bez regulacji :)

Hej gdzie może być przyczyna prawa strona od pasażera działa elegancko, od kierowcy jakby miała za szeroki strumień i mniej spienia płyn da się zawęzić strumień.? 

Ja też tak mam. Mam wrażenie, że pompa nie ma takiej mocy. 

Sprawdziłbym przewód od pasażera do kierowcy. Wcześniej nie wiedziałem, że w VC rozdzielnik płynu w spryskach jest od pasażera, a nie od kierowcy ;)

Wizualne przewód jest cały nawet patrzyłem czy gdzieś nie ma lewego wycieku ale przewód suchy i wszystko leci do spryskiwacza od kierowcy a mimo to taki jest reflekt 😕

Posted (edited)

To sprawdziłbym kolanko od kierowcy i samą dyszę. Może gdzieś jakiś paproch się dostał.

Odepnij sprysk kierowcy i podłącz pod węzyk pasażera. Zobacz czy jest jakaś różnica. Będzie wiadomo czy słabe ciśnienie czy sprysk nie halo

Edited by Cretux

Oki ogarnę to jutro bo dziś już nie mam jak i dam znać 

Ja to obstawiam. W sikawkowych spryskiwaczach nie było roznicyu, aż tak widocznej jak w mgłowych. Ja to nawet podróbke zamieniłem na oryginalny GM i nie pomogło. 

Ja mam orginał gm i słabe ciśnienie bo zamieniłem je miejscami i pryska dobrze

Jak zmieniłeś miejscami jak pasażera jest przelotowy, a kierowcy jednokróćcowy z zakończeniem z drugiej strony? 

No skoro od kierowcy dasz na pasażera i jest dobre ciśnienie a później wrócisz do ustawienia tak jak ma być to znaczy że dysze są dobre i brakuje ciśnienia i przy okazji sprawdziłem wszystkie węże i nigdzie nie ma lewego ujścia płynu 

Kolego Kop3r, a sprawdź jeszcze tak. Od strony pasażera zostaw sam wężyk i daj sprysk. Zobacz jak idzie płyn. Potem podłącz ten sprysk przelotowy, bez podłączania kierowcy i daj sprysk. Porównaj. Tak dla pewności, żeby ten trójnik/rozdzielacz wyeliminować, bo może daje więcej na sprysk, a na drugi nie bardzo.

Widocznie tak ma być zostawiam z tym słabszym ciśnieniem od kierowcy jak się kiedyś wkurze wrócę do oryginału 😛

Może sprysk od pasażera jest jest wadliwy/przypchany na przelocie, że daje małe ciśnienie na kierowcę. Bo jak na ori działało dobrze, to coś nie halo