Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

montaż tarcz indiglo,zmaiana podswietlenia wskazówek

kojot999
 Share

Recommended Posts

a koledzy co byscie powiedzieli na takie cos do zmiany podswietlenia wskazowek?? http://moto.allegro....1244041284.html pasowaly by do wskazowek vectry? bo dobrze wykombinowane :)

Tak sobie :22: i :22: i :21: coś na wzór tego linka. Dziś zacząłem realizować projekt. Przygotuję podświetlenie oraz drugie zmieniające kolor po przekroczeniu jakiejś wartości prędkości (na micro LED). Zobaczymy co z tego wyjdzie. Ma być łatwe w montażu i działać.

Tak sobie :22: i :22: i :21: coś na wzór tego linka. Dziś zacząłem realizować projekt. Przygotuję podświetlenie oraz drugie zmieniające kolor po przekroczeniu jakiejś wartości prędkości (na micro LED). Zobaczymy co z tego wyjdzie. Ma być łatwe w montażu i działać.

nie wiem co to bedzie ale zamawiam ! :D

nie wiem co to bedzie ale zamawiam ! :D

No to już wiesz co to jest :21:

DSC00080.JPG

Szczegóły po kliknięciu w foto.

• 1 year later...

Witam.

Pozwolę sobie trochę odświeżyć temat i zapytać się o inwerter.Jakiś czas temu myślałem o kupnie tarcz indiglo ale zniechęciło mnie stwierdzenie pewnego elektronika który zakładał takie tarcze w VW i powiedział,że w tych tarczach szybko padają inwertery.

Jak to jest z żywotnością tych inwerterów ?

Przepalają się szybko ?

Z góry dziękuję za odp.

• 1 month later...

Panowie czytam....i bawiłem się w takie coś w swoim autku.Całosć zegarów zrobiona na ledach,wskazówki wymienione na polonezowskie jako że dobrze rozpraszają światło,i podświetlone SMD.Efekt końcowy na fotkach jest trochę oczoje..... w realu wygląda bardzo przyzwoicie.Dodam że całe podświetlenie auta fabrycznie jest na zielono.

Zegary.....

sam0341x.jpg

i całe wnętrze....

206637355ea2f071.jpg

• 1 year later...

panowie ja też tak zrobiłem ale po założeniu wskazówek źle km/h mi pokazuje i obrotomierz waruje. da się z tym coś zrobić?? Jak to ustawić??

Witam.

Pozwolę sobie trochę odświeżyć temat i zapytać się o inwerter.Jakiś czas temu myślałem o kupnie tarcz indiglo ale zniechęciło mnie stwierdzenie pewnego elektronika który zakładał takie tarcze w VW i powiedział,że w tych tarczach szybko padają inwertery.

Jak to jest z żywotnością tych inwerterów ?

Przepalają się szybko ?

Z góry dziękuję za odp.

To zależy, elektronika jest nieobliczalna. Bardziej martwiłbym się o wypalanie plasmy. Po paru latach może zgasnąć na stałe przygasając z miesiąca na miesiąc.

Edited by BSE

• 7 years later...
  • 10 months later...
  • 2 months later...
Dnia 27.07.2021 o 11:09, Marko40 napisał:

mi się podoba. lubię takie bajery w samochodzie

Zaprasam 🙂 coś można po modzić 🙂