Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Informacja o samopoziomowaniu Xenonów


Sebol92
 Share

Recommended Posts

Witam mam mały problem

mam VB po lifcie była z orginalnymi xenonami ale niestety po wypadku już sie nie nadawały do jazdy to zakupiłem Angel Eyes Sonar z manualna regulacja świateł...i problem polega na tym czy można jakoś usunąć informacje o samopoziomujących światłach z komputera?

moze sie ktos bawił w takie coś i wie jak to zrobić:P

Link to comment
Share on other sites

myślisz że to by przeszło? wiesz aż tak to mi nie przeszkadza tylko że co pare min musze manetką nacisnąć żeby mi to znikło... a nie chce demontować całego układu samopoziomowania bo może bede miał chęć kiedyś wrucic do seryjnych xenów:P

Dalej szukam pomocy:P jak to odłączyć albo coś:P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

seba warto by przestudiować schemat i zobaczyć na którym pinie wraca sygnał do MIDa z informacją o braku podłączonych świateł.... może dało by się go "zasymulować" na taki jaki podaje sprawna lampa zwrotnie właśnie do MIDa... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...

Witam sam nie posiada Vectry ale często pomagam koledze w dbaniu o to zacne auto.Odgrzeję kotleta.Mam podobny problem,chce pomoc koledze w zamianie lamp ksenonowych na zwykle po lifcie ,jeszcze nie dobrałem się do lamp ,przewiduję ten sam problem plus problem braku manualnej możliwości opuszczania i podnoszenia świateł.Może Ktoś z kolegów przerabiał ten temat i podzielił by się doświadczeniem,bardzo proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Już wyjaśniam,kolega świateł nie ma,ma je jego vectra,chory kolega nie jest - to dla tych miej sprytnych co czytać z zrozumieniem mają kłopoty.Kolegi vectra ma wypalone odbłyśniki od lamp,ma zwykłe lampy na podmianę .Proszę o merytoryczne wypowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Merytoryczną wypowiedź? Nie chcę oddda odbłyśniki do regeneracji, chociaż połową sukcesu będzie samo wyczyszczenie soczewek. Pozbywanie się xenonu to głupota. Jeśli chodzi o zadane pytanie to na 99℅ trzeba programować moda. Jest o tym temat. Trzeba zmienić kostki lamp, przełącznik i dociągnąć przewody do regulacji lamp

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...
UP