Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Informacja o samopoziomowaniu Xenonów

Sebol92
 Share

Recommended Posts

Witam mam mały problem

mam VB po lifcie była z orginalnymi xenonami ale niestety po wypadku już sie nie nadawały do jazdy to zakupiłem Angel Eyes Sonar z manualna regulacja świateł...i problem polega na tym czy można jakoś usunąć informacje o samopoziomujących światłach z komputera?

moze sie ktos bawił w takie coś i wie jak to zrobić:P

myślisz że to by przeszło? wiesz aż tak to mi nie przeszkadza tylko że co pare min musze manetką nacisnąć żeby mi to znikło... a nie chce demontować całego układu samopoziomowania bo może bede miał chęć kiedyś wrucic do seryjnych xenów:P

Dalej szukam pomocy:P jak to odłączyć albo coś:P

• 2 weeks later...

seba warto by przestudiować schemat i zobaczyć na którym pinie wraca sygnał do MIDa z informacją o braku podłączonych świateł.... może dało by się go "zasymulować" na taki jaki podaje sprawna lampa zwrotnie właśnie do MIDa... :unsure:

• 7 years later...

Witam sam nie posiada Vectry ale często pomagam koledze w dbaniu o to zacne auto.Odgrzeję kotleta.Mam podobny problem,chce pomoc koledze w zamianie lamp ksenonowych na zwykle po lifcie ,jeszcze nie dobrałem się do lamp ,przewiduję ten sam problem plus problem braku manualnej możliwości opuszczania i podnoszenia świateł.Może Ktoś z kolegów przerabiał ten temat i podzielił by się doświadczeniem,bardzo proszę o pomoc.

Już wyjaśniam,kolega świateł nie ma,ma je jego vectra,chory kolega nie jest - to dla tych miej sprytnych co czytać z zrozumieniem mają kłopoty.Kolegi vectra ma wypalone odbłyśniki od lamp,ma zwykłe lampy na podmianę .Proszę o merytoryczne wypowiedzi.

Merytoryczną wypowiedź? Nie chcę oddda odbłyśniki do regeneracji, chociaż połową sukcesu będzie samo wyczyszczenie soczewek. Pozbywanie się xenonu to głupota. Jeśli chodzi o zadane pytanie to na 99℅ trzeba programować moda. Jest o tym temat. Trzeba zmienić kostki lamp, przełącznik i dociągnąć przewody do regulacji lamp