Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

ściąga viki po wymianie...

Guest vinc777
 Share

Recommended Posts

Guest vinc777

witam posiadam VB zrobiłem całe zawieszenie czyli tuleje i amory tył komplet i było ok

po wymianie amorów, sprężyn, poduszek i łączników stabilizatorów z przodu auto zaczęło ściągać w lewo.

zrobiłem zbieżność i nic to nie dało.

trzęsawki nic nie wykazały

bardzo rzadko ale słychać dźwięk metaliczny jak by sie sprężyna przesuwała

mam pytanie czy to maga być łożyska amorów i czy mogą mieć wpływ na ściąganie

Edited by zubek73
przenoszę w odpowiednie miejsce / zubek

Guest misio82

Kiedyś po zrobieniu zbieżności zaczęło mi ostro ściągać. Była to wina nierówno startych opon. Pomogła zamiana kół przednich.

Mechanik powiedział że gdyby to nie pomogło to trzeba by tak pobawić się zbieżnością żeby była w normie a nie ściągało.

Istnieje tez możliwość ze samochód był po dzwonie i przy jego naprawie kombinowali żeby prosto jechał.

Widziałem taki przypadek ze przed wymiana zawiechy zbieżność dało się ustawić a po już nie.

Poradziłbym ci podjechać do Floryna na ulicy Ślężnej (za stacją Shell) i tam się popytać. Zajmują się zawieszeniami i robią zbieżność. Jeżeli chodzi o robociznę to ceny maja bardzo dobre i znają się na rzeczy.

Edited by misio82