Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

problem z zawieszeniem:/

Guest GREG506716
 Share

Recommended Posts

Guest GREG506716

Koledzy mam problem kurde i chyba bład zrobiłem:( juz opowiem wszystko zajechałem do znajomego mechanika w serwisie opla zeby sprawdził mi bo mi sie cos tłukło z przodu w zawieszeniu. wiec stwierdził ze górne mocowanie amortyzatora do wymiany i spręzyny do wymiany ale tak gorne mocowanie kupiłem firmy febi a sprezyny kupiłem firmy magnum czy jakos tak mowili ze dobre sa po wymianie tego wszystkiego zrobilismy zbieznosc wyjechałem z servisu i teraz przy ruszaniu sciaga na prawa strone auto przy jezdze na wprost po prostej drodze tez;( zauwazyłem ze auto po prawej stronie do 2 cm jest wyzsze niz po lewej;(;(;( POMOCY ;( co radzicie;(;( ja juz nie mam siły do tego wszystkiego ;( wszyscy doradzaja ze dobre ze to ze tamto a tu wszystko do d...;(;(;( POMOCY;( jestem załamany ;(

tak po obu stronach nowe dałem ;( juz nie mam siły do tego wszystkiego

sprawdzałes czy sprezyny były takie same?? Bo niewiem co by tam moznabyło źle poskładać

co znaczy niedokrecona sprezyna? gdzie to ma byc dokrecone? a dlaczego mnie sciaga? moze ktos pomoc?

no sprezyne sie skreca razem z amorem od góry

Robiłes to sam czy w warsztacie ??;> Zajedz do tego co Ci to robił i niech to sprawdzi czy sprezyna dobrze siadła w gniezdzie czy jest dobrze skrecona czy dał gumy po obydwuch stronach i i jeszcze raz niech sprawdzi zbieżność

Edited by OskarVB

Guest GREG506716

no kurde robili to w ASO OPLA ale na fuche :) noi musze jechac spowrotem tam. a powiedzcie mi bo mi założyli spręzyny firmy MAGNUM mowili ze dobre co wy na to mozecie powiedziec?

Ładnie. :)

Tak jak wyżej, za wiele możliwości tu nie ma: albo inne długości sprężyn i nikt tego nie sprawdził, albo źle skręcone całe Mcphersony. Jakim cudem aż tak różnica w wysokości? Dlaczego ściąga? ... no dlatego? :P

Coś jest nie tak, trzeba złożyć na nowo. Nie wiem jak tam składają na fuchach ale fuchę odwalili, oby pierwszy i ostatni raz.

P.S. przy okazji serwisów. znajomemu nie paliła Laguna, oddał do serwisu gdzieś we Wrocławiu czy pod, trzymali auto tydzień, po czym powiedzieli że nie wiedzą co jest, kazali zapł. 20zł :) chyba coś musieli wpisać w papiery ;) i tyle. Jak zwykle tzw. "pan henio" zrobił pierdółkę w 20 min. i wyśmiał kogo trzeba :)

Guest GREG506716

no wlaśnie kurde jak zajade tam na ten serwis to opie.... kogo trzeba i niech skladaja odnowa to bo dzis zauwazyłem ze kurcze na kielichach tych od góry sa takie od nowosci kreski namalowane i one według mnie powinny byc w swoja strone a one wogole sa w inne strony:/:/ tak ze zamorduje ich.... a co sadzicie o tych sprezynach firmy MAGNUM

no wlaśnie kurde jak zajade tam na ten serwis to opie.... kogo trzeba i niech skladaja odnowa to bo dzis zauwazyłem ze kurcze na kielichach tych od góry sa takie od nowosci kreski namalowane i one według mnie powinny byc w swoja strone a one wogole sa w inne strony:/:/ tak ze zamorduje ich

Nie ciskaj się za bardzo bo sie wkurzą, zaszczekają Cię i jeszcze udowodnią że nie masz racji, a wtedy to Ty wyjdziesz na głupka.

Pojedź tam i rzeczowo porozmawiaj o problemie.

Co do sprężyn - to niewiem co to "magnum", ale nie możliwe że nowe sprężyny są powodem takiego stanu rzeczy.

a że tak dołączę sie do tematu jakiej firmy spręzynki polecacie :) bo mi jedna trzasła i trzeba będzie wymienić oryginału nie znajdę więc pozostaje zamiennik tylko jakiej firmy najlepiej.. obniżać nie chce bo to nie na moje miejscowe drogi :P wiec w gre wchodzi zwykła spręzynka :) tylko jakiej firmy :) pozdrawiam :)

a że tak dołączę sie do tematu jakiej firmy spręzynki polecacie smile.gif bo mi jedna trzasła i trzeba będzie wymienić oryginału nie znajdę więc pozostaje zamiennik tylko jakiej firmy najlepiej.. obniżać nie chce bo to nie na moje miejscowe drogi tongue.gif wiec w gre wchodzi zwykła spręzynka smile.gif tylko jakiej firmy smile.gif pozdrawiam smile.gif

było, było i jeszcze raz było !!!