Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

stuka cos z przodu po stronie kierowcy

piotr19
 Share

Recommended Posts

witam od jakiegos czasu jak wjade na jakis próg zwalniajacy albo jakis mały wybuj na drodze słysze jakis metaliczny dzwiek po stronie kierowcy czy ktos przypuszcza co to moze byc ?

Witam może to być również tylko łącznik stabilizatora ale żeby dobrze zdiagnozować to trzeba sprawdzić , bo po co wymieniać jeśli sie nie jest pewnym :mellow:

Łożysko amortyzatora, bądź jego poduszka.

Zgadzam się z kolegą Ciasnym.U mnie też objawił się podobny przypadek i był spowodowany właśnie rozwaloną poduszką.

ale poduszka amortyzatora klepie jak sie w dziurke wjezdza i z niej wyjezdzac. Słychac ją przy zjezdzaniu z krawezników np i raczej metalicznego zdziewku nie ma, przynajmniej u mnie klepanie było... jak masz metaliczne dzwieki to raczej w silentblockach wahacza bym szukał. Wykluczyłbym tez raczej drazek stabilizatora. On z kolei stuka przy malutkich nierównościach.

Edited by SNOWSURFER

witam dzis sciagnołem kułeczko i co sie okazało kawałek sprerzyny był odłamany i lezał w tym kielichu i brzeczał

wiedz co mam teraz zrobic wymienic jak najszybciej sprerzyne czy zostawic to tak jak jest

jest to jakis kawałek około 10cm