Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Wymina drzwi

Guest MoniaSz
 Share

Recommended Posts

Guest MoniaSz

Panowie pomocy

Potrzebuje wymienić tylne drzwi (prawe) (auto rocznik 2001 po liftingu, hatchback). Dowiadywałam się na wielu szrotach w Krakowie i wszędzie mi mówiono, że nie róznia się one niczym od tych przed liftingiem. Dzwoniłam do Opla i tam powiedzieli, że jednak się czymś różnią (ale nie wiedzą czym :o ). Czy ktoś z Was wie coś na ten temat?? Czy myslicie, że moge spokojnie kupić te z przed liftigu czy raczej nie??

Dzięki za pomoc

Panowie pomocy

Potrzebuje wymienić tylne drzwi (prawe) (auto rocznik 2001 po liftingu, hatchback). Dowiadywałam się na wielu szrotach w Krakowie i wszędzie mi mówiono, że nie róznia się one niczym od tych przed liftingiem. Dzwoniłam do Opla i tam powiedzieli, że jednak się czymś różnią (ale nie wiedzą czym :o ). Czy ktoś z Was wie coś na ten temat?? Czy myslicie, że moge spokojnie kupić te z przed liftigu czy raczej nie??

Dzięki za pomoc

Na pewno listwy są malowane ... i nie wiem czy lusterko nie ma większej obudowy po liftingu :)

Panowie pomocy

Dzięki za pomoc

napewno roznia sie listwa. W przedlifcie jest chropowata i czarna a w polifcie jest gladka lakierowana.

Poliftowe ze wzgledu na ocynk nie lapie rdza (jak nie byly uszkodzone). Ja mam u siebie przednie przedliftowe (a mam polifta), listwe mam ze starych drzwi

@misiek_pl - tylne drzwi nie maja lusterek :)

Edited by Baranek

po pierwsze szukaj dzwi pod kolor swojego auta... zaoszczędzisz na malowaniu :) a nie powinno być z tym problemów ...

i drzwi róznią się hb/sd vs kombi ;) przed i po lifcie miały inne listwy ... przedliftowe mają czarne listwy a poliftowe w kolorze nadwozia ale to można przełożyć :)

tak czy owak szukaj pod kolor wyjdzie najtaniej :)

Guest MoniaSz

A nie maja przez przypadek jakiejś różnicy w rozstawie np zawiasów lub jakiejś innej części??

Jeśli chodzi o kolor to własniejest problem (przynajmniej w Krakowie), strasznie ciężko znależć same drzwi a co dopiero w srebrnym kolorze :(

Edited by MoniaSz

A nie maja przez przypadek jakiejś różnicy w rozstawie np zawiasów lub jakiejś innej części??

nie ma żadnej różnicy w rozstawie ..

http://www.allegro.pl/item576173095_vectra...tyl_krakow.html ja kupiłem tu cena Śmiech na sali :P

misiek_pl - tylne drzwi nie maja lusterek smile.gif

Sorki ..spaprałem czytanie :lol:

Edited by misiek_pl

jaki tam ocynk w Vectrze B...lekkie obicie z kamyka i juz sie pojawia na poliftowych drzwiach...w A4 tak nie ma czy starych 80, widzialem lakier zdarty i nic nie łapało, nie mowiac nawet o starych 80 B3 (najbardziej trwałe samochody) ;)

• 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Dzięki za podpowiedź, kupiłam u gostka za rzeczywiście śmieszną cenę :) A stan można powiedzieć, że bdb.

W poniedziałek zakładam :) )

No to teraz nasze viki mają już coś wspólnego :P