Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Endriuszka

Jaki fotelik samochodowy ??? MAX. BEZPIECZNY!!!!

Polecane posty

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Zero 1 jest RWF, dodatkowo obrkęca się o 360° Super sprawa przy wkładaniu pociechy.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Tylko on chyba nie ma regulacji pochylenia. A kąt oparcia to kluczowa sprawa jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Tu też dużo zależy do jakiego samochodu kupujemy fotelik. Ale np VC GTS ma bardzo wyprofilowane siedzisko i w większości fotelików rwf dzieciak jest mocno w pionie. Niby I'm bardziej w pionie tym bezpieczniej ale nie ma co przeginać bo jednak dłuższa jazda w takiej pozycji jest męcząca dla malca już nie mówię o tym co się dzieje z jego głową kiedy zaśnie. Właśnie dlatego zdecydowałem się z żoną na kiss dwa plus, fotelik ma bardzo szeroki zakres regulacji. Niby są dostępne podkładki pod foteliki, axkid ma takie w ofercie ale według mnie są stosunkowo drogie a do gts'a to ciągle za mało. Z resztą kiedy sprzedawca i główny dystrybutor na Polskę zaproponował mi używanie ich do góry nogami gdzie nie ma wycięcia stabilizujacego fotelik bardzo zniechęciłem się do tej marki.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Ja mam Jane Gravity isofix.. 0-18kg-To fotelik RWF obrotowy o 360stopni. Ma regulacje pochylenia. uzywam go w kombii i praktycznie jakby na miare robiony. Cena jest dosyc wygorowana ale uznalem ze jesli chodzi o to nie ma co oszczedzac. 

tyle że tego Jane nie podepniesz do żadnego wózka?

Witam, możecie polecić jakiś fotelik od 9 Kg do Signum, moja mała ma już 6 miesięcy i juz powoli wyrasta z nosidełka. Zależy mi na bezpieczeństwie i na wygodzie dla niej przede wszystkim, nie ukrywam fajnie by było gdyby pasował na "środkowe miejsce" w Sigu. Może ktoś ma coś sprawdzonego i może polecić. Dzięki i pjona 😉

Nie zaleca się montować fotelika na środkowym miejscu kanapy z wielu powodów.

Najbezpieczniej dla maluszków jest prawe tylne miejsce tyłem do kierunku jazdy, tym bardziej dla najmłodszych dzieci.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Zalezy jak patrzysz. Statystycznie miejsce za kierowca jest najbezpieczniejsze ;)
do 18 kg mogę polecic fotelik maxi cosi axis -wygodny dla dziecka (wbrew pozorom, latwo sie zdejmuje/wymienia pokrowiec, a waga, jest raczej zaleta- bedzie bardziej stabilnie zamocowany) jak i dla rodzica- wygodnie i szybko sie  dziecko wklada/wyciaga z fotelika (obracany). Jedynie trzeba wyrobic sobie odruch sprawdzania wskaznika, czy jest dobrze fotelik zapiety.
Za chwile bede mial takowy na sprzedaż.

Ja od siebie polecam foteliki RWF od Axkid. Szwedzi mają bzika na punkcie bezpieczeństwa na drodze. Córka jeździ w modelu Kidzone. Szukajcie w swoich okolicach sklepów osiemgwiazdek i pamiętajcie, że każdy fotelik należy przymierzyć i dopasować do auta.

Ja zakupiłem GB Vaya I-size. Obrotowy i z regulacją konta pochylenia.

również czekamy na axkid'a, ciekawe jak to się będzie prezentować w viki, czy nie będzie za ciasno- bo to model minikid 2.0, i do zapinania pasami za siedzenie pasażera z przodu.... kiedyś widziałem coś podobnego u kolegi w i30 i z przodu miejsca wcale nie było...

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.