Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Dobre serwisy CB

matt01
 Share

Recommended Posts

Polecam serwis i sklep CB w Jabłonnej, ul. Modlińska 22. Prowadzi go nasz kolega z VKP - he_niu. Miła i fachowa obsługa, duży wybór sprzętu, drobne naprawy dla klubowiczy robi za darmo :)

Wielkie dzięki za pomoc he_niu

ACD ELEKTRONIK

Stargard Szczeciński Ul. Jagiellońska 51 ,

091/578.33.69

bardzo polecam, osobiscie kupowalem i montowalem radyjko w/w serwisie, znajomosc na rzeczy dobre ceny, godni polecenia i wysoko renomowani na falach CB gdzie zostali mi poleceni podczas jazdy sluzbowym autem, pojechalem wlasnym autkiem, wszystko dziala swietnie,

ACD ELEKTRONIK

Stargard Szczeciński Ul. Jagiellońska 51 ,

091/578.33.69

bardzo polecam, osobiscie kupowalem i montowalem radyjko w/w serwisie, znajomosc na rzeczy dobre ceny, godni polecenia i wysoko renomowani na falach CB gdzie zostali mi poleceni podczas jazdy sluzbowym autem, pojechalem wlasnym autkiem, wszystko dziala swietnie,

Czy ty sobie kolego zartujesz???

Najgorszy zakład z jakimkolwiek miałem do czynienia. Ceny z kosmosu, profesjonalizm usługi - wszytko tragiczne.

W eterze został Ci polecony bo to jedyny zakład w Stargardzie który się zajmuje CB, ale bardziej możliwe że sami to zrobili, babka siedzi cały dzień to trudno jej nie jest - pogadaj z taksówkarzami, oni Ci prawdę o tym zakładzie powiedzą

Ale jak Ty jesteś zadowolony to wystarczy. Zawsze 1 na 10 musi być zadowolony ;)

Szczerze nie polecam Tego zakładu i omijajcie go z daleka. Jak macie problem szukajcie w Szczecinie.

Edited by wityk

hmm to sie troszke zdziwilem twoja wypowiedzia, naprawde poleceni zostali mi w eterze i wiem ze wielu kierowcow jest zadowolonych, specjalnie tam pojechalem zamontowac sprzet a blizej mialem chocby w szczecinie.... co do cen to czy byles u nich ?? widziales jaki sprzet oferuja za jaka cene ? stwierdzam ze na tle kilku punktow w szeczecinie u ktorych dowiadywalem sie o cene z montazem zestawu jaki mnie interesuje u nich wyszlo najtaniej a wiec cena + to co uslyszalem w eterze zdecydowaly o tym ze tam sie wybralem, moze sam serwis nie wyglada zachecajaco, marne podworko, male pomieszczenie sklepu ale za to mila obsluga i mimo wszystko stwierdzam ze znaja sie na rzeczy, do tej pory nie moge narzekac na cokolwiek a zasieg naprawde naprawde baaardzo dobry,

Rozumiem ze sprawdziles ten serwis wytaczajac taka opinie na ich temat i ze nie opierasz sie wylacznie na opini taksowkarzy... ich nawet bym nie posluchal, szanuje Twoje zdanie, moje jednak nadal jest takie iz polecam

co do cen to czy byles u nich ?? widziales jaki sprzet oferuja za jaka cene ? stwierdzam ze na tle kilku punktow w szeczecinie u ktorych dowiadywalem sie o cene z montazem zestawu jaki mnie interesuje u nich wyszlo najtaniej a wiec cena +

No może rzeczywiście się tutaj zapędziłem, ja mam porównanie allegro - jagielonska i tutaj różnica ceny jest zabójcza. Nie porównywałem ceny sprzętu, za to mam porównanie za ceny usług i różnica również jest na duży minus dla nich.

Rozumiem ze sprawdziles ten serwis wytaczajac taka opinie na ich temat

Byłem tam 2 razy. Za pierwszym razem wyjechałem niezadowolony ale myślałem że trafiłem na zły dzień obsługi, w końcu wszyscy ich polecają ;) Po drugim razie jak chciał mi wiercić dziurę w bagażniku bo nie mógł SWR ustawić, a do tego chciał 50 zł. za nic. Nie ustawił SWR, tylko śrubki dokręcił do uchwytu bo niby masy nie było, dodam ze w Szczecinie za 20 zł bez żadnych problemów ustawili, co później zostało potwierdzone przez kolegę z Klubu na jego własnym SWRmiarce

i ze nie opierasz sie wylacznie na opini taksowkarzy... ich nawet bym nie posluchal,

i tutaj się mylisz, dużo złego można o nich powiedzieć ale nie to że na CB się nie znają, wkońcu u nich najwięcej się tego zakłada. Nie powiem że mnie tam nie wysyłali, ale żeby polecali to za dużo powiedziane. Po prostu wysyłają wszyscy tam bo to jedyny zakład w Stargardzie.

Ale najważniejsze że Ty jesteś zadowolony, ja wyrażam swoje doświadczenia żeby ktoś się nie naciął u nich bo tak różowo to nie jest

Edited by wityk

oczywiscie rozumiem Twoje zdanie i nie nyguje tego :) a nawet dobrze iz wyrazily zdanie tutaj dwie strony :)

jednak musze odbic jeszcze jeden Twoj argument: ceny uslug, ciezko mi teraz stwierdzic ile mnie skasowali za zamontowanie calego sprzetu oraz za zestrojenie SWR ale za calosc (sprzet+montaz+swr) zaplacilem mniej badz porownywalnie niz w kazdym innym miejscu musialbym zaplacic za sam sprzet, albo trafilem na dobry dzien :) albo po prostu moze jest nieco "rozowiej" niz moze sie wydawac :)

jednak musze odbic jeszcze jeden Twoj argument: ceny uslug, ciezko mi teraz stwierdzic ile mnie skasowali za zamontowanie calego sprzetu oraz za zestrojenie SWR ale za calosc (sprzet+montaz+swr) zaplacilem mniej badz porownywalnie niz w kazdym innym miejscu musialbym zaplacic za sam sprzet, albo trafilem na dobry dzien smile.gif albo po prostu moze jest nieco "rozowiej" niz moze sie wydawac smile.gif

już pisałem, z ceną się trochę zapędziłem bo nie mam porównania jakie są u nas w regionie, wiem za to ile kosztuje taki sam sprzęt na allegro i nawet u najdroższego sprzędającego jest o 30-40% taniej niż u nich. Za montaż może miałeś mniej policzone bo brałeś sprzęt u nich. Wiadomo marża duża to troszkę na montażu można opuścić.

I z ciekawości, jaki sprzęt kupiłeś i ile za całość dałeś? Takie małe rozpoznanie.

kupilem:

Radio CB: President Johnny II

antena: Dakota

+ glosniczek (zniszczony :( ) + taka ladna kieszonke :P

kwoty dokladnie teraz nie pamietam, aby powiedziec dokaldnie musialbym znalezc paragon, bylo to juz dosc dawno temu i ciezko mi powiedziec ale w granicach 800zl z montazem, swr itd itd, ale z tego co kojarze to chyba nie przekroczylo 800zl

Edited by ra_decki

kupilem:

Radio CB: President Johnny II

antena: Dakota

+ glosniczek (zniszczony :( ) + taka ladna kieszonke :P

kwoty dokladnie teraz nie pamietam, aby powiedziec dokaldnie musialbym znalezc paragon, bylo to juz dosc dawno temu i ciezko mi powiedziec ale w granicach 800zl z montazem, swr itd itd, ale z tego co kojarze to chyba nie przekroczylo 800zl

Jak dla mnie to duzo zaplaciles za taki zestaw no chyba ze ten montaz jakis skomplikowany i za to 100,- policzyli.

montaz monatzem, moze troszke sie tam koles nameczyl ale jak wspomnialem to bylo daawno temu i ceny wtedy byly wysokie, wiem ze nawet na allaegro sprawdzalem i porownywalem i oczywiscie bylo taniej ale dodatkowo musialbym jechac zestroic, montowac itd itd niby nic wielkiego ale stwierdzilem ze pojade do nich tymbardziej ze na tle szczecinskich cen bylo naprawde okazyjnie

• 6 months later...
Ja polecam gości z Al. Jerozolimskie 228 - teren stacji ORLEN. Są naprawdę nieźli i wszystko się z nimi da załatwić. Jeśli chodzi o montaż to oczywiście też wykonują. Ceny myślę że mają przystępne.

http://www.autoradia.pl/

Moj ziom Sylwo z Tomaszkiem tam dzialaja. Mimo ze konkurencja jak najbardziej polecam.

• 3 weeks later...

W Toruniu polecam sklep CB-Radio Partner na ul. Popiela 9.

Przez długie lata prowadził go "dziadek" znany w całym regionie. Po jego śmierci, od paru miesięcy prowadzony jest przez Lagunę znanego z toruńskiego kanału 36.

Ten sklep to tradycja i fachowość - polecam każdemu z województwa kujawsko-pomorskiego.

Polecam serwis i sklep CB w Jabłonnej, ul. Modlińska 22. Prowadzi go nasz kolega z VKP - he_niu. Miła i fachowa obsługa, duży wybór sprzętu, drobne naprawy dla klubowiczy robi za darmo

Zgadza się. Na ostatnim zlocie pomógł mi w zarobieniu końcówek od anteny CB i przewodu zabudowanego w nadwoziu.

Wielkie dzięki za pomoc, He_niu! :)

Słyszałem że też dobry jest na 17-stycznia róg radarowej w warszawie;)

Guest leniuchsms

Przyłączam się do odradzajacych, DROGO !!!, i nie dość że drogo, to jeszcze nie dotrzymują słowa i kasują wiecej niż było umówione. Rozmawiam z nimi przed robotą, oglądaja i wyceniają robotę na około 100, więc pytm co znaczy około, odpowiedż że na maksa 150 zł (NA MAKSA !!!) jeśli wypadnie coś niespodziewanego, bo jeśli nie to blizej 100 :) , hehe i co ?? przychodze po auto, a Pani mówi że Ona nie wie na ile sie umawiałem, ale bedzie 180 zł!!!!! bo strasznie sie chłopak nameczył, i płakał jak to robił, no argument nie do zbicia - buahahahaha - dobrze że nie wył bo by było 300 , hehehhe, ostatni raz korzystałem z ich usług, i odradzam wszystkim, pojedźcie do poważnej firmy, !!

P.S. - po pewnym czasie powychodziły jeszcze buble montażowe, typu nie złożona porządnie tapicerka, nie odpowiednie śruby skręcajace tapicerkę, przerywa głośnik w drzwiach jak nimi ruszę, jak sa drzwi zamkniete to naszczęście gra,

reasumując ODRADZAM !!!!!!

We Włocławku polecam sklep na ul. Zapiecek. Jest tam od kiedy pamiętam (ponad 10 lat napewno). Gościu zna się na rzeczy i można się z nim potargować.

Polecam serwis i sklep CB w Jabłonnej, ul. Modlińska 22. Prowadzi go nasz kolega z VKP - he_niu. Miła i fachowa obsługa, duży wybór sprzętu, drobne naprawy dla klubowiczy robi za darmo :)

Ja również polecam kolegę z klubu He_niu, kolega Rafał rzeczy trudne robi od ręki, a niemożliwe na jutro. :o

Witam jak ktoś będzie przejazdem i będzie potrzebował pomocy z CB to ja w Białymstoku polecam : kolega "Kopernik" (http://www.cb-centrum.pl/) - 4AM od 8 do 20. / 7 dni w Tygodniu - kawa gratis. huh.gif

Edited by winiak

Zgadzam sie !!!

Jest mistrzem - nie jest miły :) :) :) ale jest fachowcem.

Moje radio miało wredną usterkę i tylko rzucił okiem i wiedział co jest źle - znaczy się zna radia prawie na pamięć i zna częste usterki (duże doświadczenie)

he_niu !!! he_niu !!! he_niu !!!