Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

jak zdjąc progi....

Guest GREG506716
 Share

Recommended Posts

Guest GREG506716

Koledzy mam pytanie jak zdjąc nakładki na progi te orginalne ktore sa montowane w wersjach poliftowych. gdyż chciałbym obejrzec jak wygladaja moje progi. a nie potrafie zdjac ty plastikowych progów a nie chce nic połamac:/

• 3 months later...
Guest kami050

witam ,ja chcialbym zapytac o cos innego , co moglo sie stac podczas podnoszenia samochodu tzn wyciagajac szufladke z progu i pod ta szufladka(plastikiem) go podnosic podnosnikeim oplowskim ? z gory dzieki za odpowiedz

Guest michi87
witam ,ja chcialbym zapytac o cos innego , co moglo sie stac podczas podnoszenia samochodu tzn wyciagajac szufladke z progu i pod ta szufladka(plastikiem) go podnosic podnosnikeim oplowskim ? z gory dzieki za odpowiedz

pytanie mało zrozumiałe :(

ale z tego co zrozumiałem to masz wgniecenie w progu lub pękniety plastik po takim zabiegu lub to i to

mi w serwisie chcieli podnosnikiem cały samochod za progi podnieść. mało im nóg z du.. nie powyrywałem...

a jeszcze wcześniejsi to wgnietli mi belkę pod samochodem i zdarli powlokę ochronną...

jak tu dać ,,fachowcom,, samochód.

gdybym miał takie nażędzia jak oni to bym cały samochód rozebrał , zakonserwował wygłuszył i złożył, a oni nawet nie wiedzą jak prawidłowo podnieść samochód :(

ps. wiecie jak sie spuszcza ojej w vectrze??

- zdejmuje się całą osłone silnika.... jak to zobaczyłem to mało ze śmiechu nie padłem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

a co do zdejmowania progów to chyba wystarczy odkręcić śruby w progu i tyle

Edited by michi87

Guest kami050

wlasnie o to chodzi ze plastik jest caly git male zarysowanie od spodu , normalnie mechanik wzial i podlozyl podnosnik pod ten plastik w ktory wchodzi ta szufladka i podnisol ,zmienil kolo i opuscil dla mnie to bylo glupie rozwiazanie wiec dlatego pytam co moglo sie stac , a co idzie za tym jezeli zostal wgnieciony prog? jak to sprawdzic bez demontazu tej plasikowej nakladki na prog

Ja jakoś nie mogę zrozumieć o co chodzi. Z tego co czytam to wychodzi że normalnie podniósł samochód i opuścił i tyle

Guest kami050

Tak podniósł i opuścił ,tylko że zamiast podłożyć podnosnik pod ten metalowy rowek za szufladka to wyjął szufladke i podłożył go pod plastik pod którym ta szufladka jest osadzona