Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

alarm Vectra B

Guest skarpaczi
 Share

Recommended Posts

Guest skarpaczi

Uprzejmie proszę o nie śmianie się, ewentualnie lekkie pokręcenie głową z politowania :)

Przeglądałem tematy o alarmach, nawet chciałem się do jakiegoś podłączyć ale już był zamknięty.

Mam Vectre z 2001 r, podczas zamykania samochodu z kluczyka, po drugim naciśnięciu przycisku na kluczyku słyszę coś w stylu domknięcia jeszcze centralnego. Czy to właśnie alarm się uaktywnia? Dodam iż na desce nie mam "biegnącego ludzika", miga tylko czerwona kontrolka przy radiu.

Dziwne jest to że gdy siedzę w środku auta kluczykiem dam rade zamknąć centralny, lecz przy drugim naciśnięciu kluczyka już nie ma takich "dźwięków" jak przy zamykaniu samochodu z zewnątrz

Edited by Ravcio1985

alarm sie uaktywnia juz po pierwszym zamknieciu kluczem (o ile go posiadasz)

drugie zamkniecie to deadlock czyli blokada drzwi

nie da sie go aktywowac z pilota siedzac w srodku (zabezpieczenie )

i jest o tym na forum

cienko szukasz :D

pierwsze naciśniecie to zamkniecie a 2x to RYGLOWANIE czyli złodziej nawet po wybiciu szyby nie otworzy drzwi.

Jeśli jestes w środku to drzwi nie zaryglujesz , chyba ze otworzysz i zamkniesz drzwi - wtedy samochod mysli ze nikogo nie ma w środku.

Po włączeniu zaplonu drzwi sie otworzą .

Alarmu nie masz a lampka przy radiu to bajer .

Zależy czy chcesz korzystać z oryginalnego pilota czy nie.

SEO perfect

ampio BP

itp

jest kilka tematów związanych z alarmami .

A L A R M Vectra B

Gawlak - wyprzedzasz mnie o kilka sec B)

Edited by zamela

Guest skarpaczi

kurcze, forum expresowe-super.

Dobra, ostatnie pytanie i tez BARDZO PROSZĘ o szybka odpowiedź - numery w TOTKA na jutrzejszą kumulację ;)

Edited by zubek73
numery totka podajemy tylko klubowiczom ;) / zubek

Guest skarpaczi

a tak zaliczkowo? chociaz 3 numerki? :)

nie moge byc na razie klubowiczem, vectre mam od miesiąca, 3 posty raptem mam, większość żądanych informacji znajduje na forum, nie nabijam raczej licznika postów (pomijając ten ::)

nie moge byc na razie klubowiczem, vectre mam od miesiąca, 3 posty raptem mam

akurat to nie jest problem

i tak jest jeszcze okres rekrutacji ;)

p.s. Zubek poprosze numerki na PW :D

Edited by gawlak

Guest GREG506716

koledzy ja mam problem tego typu ze dzis zauwazyłem ze nie działą mi alarm.. kurde i nie wie mdlaczego. poprostu drzwi sie zamykaja wszystko jest ok tylko kontrolka nie miga od alarmu i alarm poprostu nie działa podpowiecie mi co zrobic bo nie mam zielonego pojecia:/

• 2 years later...

Witam:) chciałbym sie dowiedziec jak włączyć alarm.. mam od niedawna vectre i do tej pory nie wiem jak to używać. Na desce rozdzielczej mam tego biegnącego ludzika czyli alarm jest ale przy zamykaniu auta z centralnego nie włącza sie

• 5 years later...

witam. kiedys mialem w swojej vectrze tez tak ze drugim nacisnieciem bylo jakby uzbrojenie alarmu a teraz nie ma reakcji na drugie nacisniecie oraz alarm przestal dzialac.. co mogloby byc przyczyna?