Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

taka sobie VIKI marka

margraba
 Share

Recommended Posts

Swoją VIKI sprowadziłem w marcu 2007r. szukałem czegokolwiek (lista możliwości była długa) a wyszła VIKI i bardzo sie cieszę z tego powodu.

Wyposażenie jest niżej niż standard, ale ma to swoje plusy, bo przynajmniej nie ma sie co psuć :P .

Więc tak :

2x poduszka pow, szyberdach i to tyle z luksusów.

Technicznie sprawę biorąc, to:

wspomaganie, ABS, elektrycznie sterowane reflektory, tylne światła przeciwmgielne, ...hmmmmmmm

A! No jak mógłbym zapomnieć - instalacja gazowa sekwencyjna zamontowana w sierpniu 2007, która się sprawuje ok, czyli nie mam z nią problemów.

Silniczek jest 1,6 16v - troszkę za słaby do tej budki, ale jakoś daje radę.

Moja ingerencja:

Przyciemnione szyby (taka psełdoklima), zmieniony licznik na taki z obrotkiem, niebieskie podświetlenie zegarów, wyświetlacza, panelu środkowego, tablicy rejestracyjnej i przednie pozycje (diody).

Audio:

Głośniki standardowe, radio VDO (narazie nie potrzebuję więcej), CB radio UNIDEN z anteną midland (na stałe przykręcona do dachu).

Najbliższa przyszłość:

Wskazówki licznika pomalować czerwonym lakierem fluo, tylne lampy diodowe (własnego projektu i wykonania) może przednie lampy d-black.

post-16063-1228307558_thumb.jpg

post-16063-1228307594_thumb.jpg

Jeszcze sesja nocnych zdjęć, które zostaną niedługo uzupełnione o fotki z nowymi wskazówkami.

Już lakier idzie pocztą (zamówiony na allegro) :rolleyes:

post-16063-1228308622_thumb.jpg

post-16063-1228308789_thumb.jpg

post-16063-1228308867_thumb.jpg

Słuszne nadwozie, bardzo jestem ciekaw tych lamp diodowych jak to zrobisz, jak będziesz robił to rób fotki bo na forum wiele osób choruje na tylne lampy do kombi tak różne mody w tym kierunku mile widziane

Te podświetlenie rej. to troche za niebiesko jak dla mnie, jak już to polecam białe ledy one świecą na taki lekki błekit i dużo lepiej oświetlają

a pozatym to pod maską troche bałagan ;)

Ładna viki :)

Co do podswietlenia ładnie :)

Ale za oswietlenie tablicy u mnie bys juz stracil dowod :D

Ja mialem 2 tygodnie niebieskie z przodu to chcieli mi dowod zabrac :)

Powodzonka w uzytkowaniu i w modach :)

Ładna viki :)

Co do podswietlenia ładnie :)

Ale za oswietlenie tablicy u mnie bys juz stracil dowod :D

Ja mialem 2 tygodnie niebieskie z przodu to chcieli mi dowod zabrac :)

Powodzonka w uzytkowaniu i w modach :)

Już probowali, ale woże przy sobie białe i nie mają serca mnie karać. W końcu jak usunę usterkę przy nich, to dowodu nie zabiorą :D

Podświetlenie deski masz na ledach? Ja włożyłem niebieskie postojówki i powiem szczerze że marnie wygląda.... Zresztą zobaczysz na spocie :D

Szerokości i bezawaryjności :D

Podświetlenie deski masz na ledach? Ja włożyłem niebieskie postojówki i powiem szczerze że marnie wygląda.... Zresztą zobaczysz na spocie :D

Szerokości i bezawaryjności :D

Do czasu spotu będę miał jeszcze czerwone wskazówki- malowane (nie lakierem do paznokci, bo to nie wygląda-miałem). Co do Twoich, to zobaczymy na spocie, może założymy ledy jak bedziesz chciał. <_<

fajna, jakos mi nie lezy podswietlenie tablicy

ale ogolem całkiem całkiem ;)

Normalnie tak mocno nie widać, ale każda uwaga i rada jest cenna. Pomyśle nad innymi. Troszkę wyżej sugerowali mi białe, więc tylko kwestia czasu i sprawdzimy białe ledy. :)

• 2 weeks later...

Po delikatnym dzwonku zaszły pewne zmiany w wyglądzie mojej VIKI, co, wydaje mi się, wyszło jej na dobre.

Tak więc dostała nowe oczka engel black, w międzyczasie pomalowałem wskazówki kupionym jako czerwony lakier fluo... a wyszło jak widać, czyli jeśli to jest czerwony, to poproszę o konsultację z okulistą. Zmieniłem też to oświetlenie tablicy z niebieskich na białe diody led. Przednie pozycje też są na białych ledach (16 szt), bo jak by mi się przepaliła żarówka, to musiał bym zciągać całą lampę, żeby do niej się dostać.No i oczywiście nowy poliftowy grill.

post-16063-1229694713_thumb.jpg

post-16063-1229694732_thumb.jpg

Edited by margraba

• 3 weeks later...

lampy pierwsza liga, choruje na black angelsy, zegary miałem na niebiesko, teraz na czerwono, ale już mam dość choinki, i będą białe ledy, widziałem u kogoś i wygląda zabójczo, co do wskazówek, to ja się czaje na pomarańczowe od sporta!

Słuszne nadwozie, bardzo jestem ciekaw tych lamp diodowych jak to zrobisz, jak będziesz robił to rób fotki bo na forum wiele osób choruje na tylne lampy do kombi tak różne mody w tym kierunku mile widziane

Te podświetlenie rej. to troche za niebiesko jak dla mnie, jak już to polecam białe ledy one świecą na taki lekki błekit i dużo lepiej oświetlają

a pozatym to pod maską troche bałagan ;)

Co do gustu to też wybrałbym białe podświetlanie. Jednak co do bałaganu to powiem tak: Jeśli nie cieknie i nic się nie psuje to niech ten bałagan pozostanie na długie długie lata :D

Znajomy kiedyś mi powiedział, że uwielbia takie wnętrza, bo wiadomo że raczej nikt nie chce niczego ukryć (przy mytych silnikach można już mieć wątpliwości )

nie chodzi mi o jakieś mycie bloku gdzieś tam zakamarków, itp, ale ogólnie lubie taki w maria porządek pod maską, np., jak sprawdzam płyny, dolewam płynu do sprysków, itp to sie niepobrudze no i wogle jakoś lepiej mi się patrzy jak jest czysto!

Mam taka samą viki :) ta sama buda , ten sam kolor i szyby tez juz mam wszystkie przyciemnione tylko silnik 2.0 diesel :) ... tylko mi tych lamp brakuje ...

Edited by Adi_

• 3 weeks later...
widziałem na żywo i ładnie się prezentuje z angelsami i grilem poliftowym :)

Dzięki łoboz. Jeszcze tylko po powrocie do pracy zabiorę się za przerabianie tylnych lamp na ledy. Jakiś nowy kształt, tło karbon... Potrzebna jest tylko wena. :rolleyes:

No nie powiem , autko po ostatnich zmianach wygląda interesująco . Ja w mojej poprzedniej Vb dałem daszek na klapę efekt super ....i proponuje większe alufele...pozdro.....

• 3 months later...

Wstyd się przyznać ale zmieniłem auto. Sprzedałem VIKI a kupiłem mondeo... :o Zobaczymy jak się będzie sprawował.

Nic jednak nie zastąpi mi mojej kochanej VB :rolleyes: .

A ja wlasnie wczoraj chyba widzialem Twoja viki :)

Łatwo ją poznać po dwóch stałych antenach na dachu i angelsach z białymi "zimnymi" diodami w postojówkach.

Troszkę się łezka kręci na wspomnienie o niej... Może nowy właściciel dołączy do klubu i pozwoli mi czasem na spotach się do niej przytulić :wub: