Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

shaqal

Akcja serwisowa - hamulec ręczny

Recommended Posts

Dziś otrzymałem pismo od GM, oto fragment:

" Producent poinformował nas, że w pewnej liczbie samochodów Opel Vectra-C; Opel Signum może występować częściowe zwolnienie dźwigni hamulca ręcznego, jeśli podczas zaciągania hamulca ręcznego był wciśnięty przycisk do zwalniania dźwigni.

Ponieważ istnieje prawdopodobieństwo, że może to dotyczyć Państwa samochodu prosimy o skontaktowanie się z naszą stacją i umówienie w najbliższym czasie na wizytę.

W jej trakcie sprawdzimy mechanizm zapadki dźwigni hamulca ręcznego i w razie potrzeby zamontujemy dodatkową sprężynę zwiększającą siłę docisku zapadki."

Czas sprawdzenia ok.30minut.

Please login or register to see this quote.

mam zamontowaną

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_laugh.png" alt=":lol:">

/emoticons/default_rolleyes.gif" alt=":rolleyes:">

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

dokladnie tak jest u mnie, myslalem ze tak juz ma byc

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> vectra z 06.2005

swoja droga jesli nie jestem pierwszym wlascicielem (auto z polski) to ciekawe czy moge

jechac na taka wymiane czy bez zaproszenia bedą kasować

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Ja też jestem drugim właścicielem Vectry i dostałem to pismo od poprzedniego właściciela. Byłem już w ASO i powiedzieli mi, że nie będzie problemu z wstawieniem tej sprężynki.

Guest benezis

A co z tymi 3, 4, 5 ...... właścicielami czy oni mogą też pojechać do ASO i im wymienią te sprężynki

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edited by benezis

I do mnie dotarł list wzywający mnie do serwisu. Widać w Bydgoszczy działają szybciej niż w W-wie...

Z treści listu wynika, że każdy posiadacz VC może zgłosić się na taką bezpłatną naprawę. W załączeniu list od ASO Auto-Żoliborz.

Please login or register to see this attachment.

o co chodzi dokładnie z tą sprezyna??

Guest GT-3000

dziwne że nie podali od którego roku dotyczy to modeli,czyżby wszystkie VC zaliczały się do tego przeglądu?

podjadę do ASO i zapytam

u mnie nie ma tego problemu:)

U mnie też póki co nie ma. Ale wzywają to trzeba grzecznie jechać.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Guest JacekC

Witam,

Ponieważ część uczestników Forum kupiła swoje autka jako samochody używane i nie ma szansy na otrzymanie takiego pisemka to poniższa informacja może być przydatna.

Dotyczy Vectra C i Signum o numerze VIN W0L0ZCF

Reszta w załaczniku.

Pozdrawiam

Jacek

Please login or register to see this link.

czyli wszystkich

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

to teraz rozsyłali?

Ja coś podobnego otrzymałem jakieś póltora roku temu ale gdy pojechałem do ASO powiedziano mi że akcja serwisowa została wstrzymana ponieważ spręzyny, na ktore miała byc dokonana wymiana nie spełniały swoich funkcji.

Dzieki koledze gucio zadzwonilem do biura vauxhalla i tam powiedzieli,ze moge jechac do ASO i wymienia za darmo ta sprezynke.20 min roboty.Jak nie zadzwonisz to ci nie powiedza!

dostałem takie wezwanie jakieś półtora roku temu...

Guest MOLS

Ja byłem w piątek na wymianie oleju w ASO na Rudnickiego w Warszawie servisant sam mi powiedział że jest taka akcja i po sprawdzeniu mojego VIN wymienił mi tę sprężynkę.

Edited by zubek73

moja importowana vc druga połowa 2007 nie jest objęta tym programem (w/g aso w szczecinie)

--

jacek

Co do sprężynki byłem na przeglądzie w ASO Nivette i nie wymienili mi sprężynki, dopiero po tym pojechałem na Rudnickiego na naprawę i mi wymienili. Lenistwo lub zapominalstwo Nivette. Samochody objęte ta akcją ( zakres VIN od- do) są wprowadzone w każdym systemie w każdym ASO, tak że podczas otwierania zlecenia np. wymiana żarówek, to po VINie system sam wyrzuca jaka kampania jest do zrobienia. Oczywiscie żeby się nie dublować zostają samochody odpowiednio oznakowane kropeczką np. czarną w określonym miejscu. Serwis zawsze może podejrzeć w systemie ogólnym opla ( baza niemcy ) do którego są wysyłane zlecenia gwarancyjne czy została wykonana kampania czy nie. Każda kampania ma tez swój okres trwania ( zależy czego dotyczy -jeśli sytemy bezp. trwają długo)

To pojedź do Niemiec - daleko nie masz, tam Ci zrobią z pocałowaniem w rękę, jeśli jest na liście

Witam,ja dzis dostalem takie pisemko z vauxhala o akcji serwisowej dotyczacej recznego nr 08-R-002 rozumiem ze robia to na swoj koszt? Czy jest to tylko info a wlasciciel sam pokrywa koszty?

Robią na ich koszt.

W ktorym miejscu zakladaja ta sprezynke?