Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest magikos

Problem z otwarciem klapy bagażnika (Viki Kombi)

Recommended Posts

Guest magikos

Witajcie, mam problem....szukałem na forum, ale chyba jestem odosobnionym przypadkiem. Wczoraj chciałem jak co dzień schować antenę CB do bagażnika, wciskam zamek i nic , wchodzi jak w masło i nie otwiera. Próbowałem centralny zamknąć, otworzyć i zamknąć i wtedy ponownie próba ręcznego otwarcia i nic....próbowałem kluczykiem i też nic , normalnie nie załapuje nic wewnątrz.

Tu pytanie, czy jak dostanę się od środka (wnętrza auta), czy jest tam możliwość otwarcia bagażnika manualna jakaś?

A jeśli nie to napiszcie mi proszę co mam zrobić, bagażnik w kombi rzecz potrzebna, a tu nie mogę go używać.

Nadmieniam tylko, że mrozu już nie ma, więc to nie skucie mrozem.

Z góry dziękuję, za sensowne porady.

Pozdrawiam

Kolego od srodka sie do zamka w klapie bedzie troszke ciezko dostac. Zalaczylem ci fotke( podgladniete z allegro,straszna tapicerka

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">). Sprobuj odkrecic srobki 1,2,3,4 (3 i 4 uchwyt) i z wyczuciem pociagnij do siebie ta tapicerke,wyskoczy wtedy z zatrzaskow. Do srobek 5 i 6 dojdziesz tylko gdy klapa jest otwarta wiec tych nie da rady od srodka odkrecic. Jak odkrecisz te cztery srubki i odciagniesz tapicerka to zaswiec sobie jakas latarka w miejsce pod i nad tablica. Nie jestem pewien w ktorym wlasne miejscu mozna by bylo manualnie otworzyc klape.

Moze ktos da jeszcze lepsza podpowiedz

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Please login or register to see this attachment.

Edited by pico8

Guest magikos

O dżizus toż to brzmi i wygląda makabrycznie ,mam rozbierać moją viki

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">, wiesz gdyby była żywą kobietką to jeszcze, ale autko , szkoda mi czasu i jej samej ,a może ktoś ma jeszcze jakiś pomysł jak się dostać do bagażnika.

Guest ronaldo

Please login or register to see this quote.

A może palniczkiem,takim niedużym niedużą dziurke wypalić

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Probowales moze przekrecic kluczyk mocniej (do oporu) w doł? Tzn dalej(w dol) niz do poziomu? Z tak przekreconym kluczykiem wcisnij guzik...

Nie ma duzo roboty z tym. Moze to dla Ciebie brzmi makabrycznie ale nie ma w tym filozofii. 4 srubki,zatrzaski i widzisz wnetrze klapy

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Odkręcić i zdjąć tapicerkę to pikuś, ale jak jest otwarta klapa. Z wewnątrz może być trudno. Dwie śrubki są pod kątem i mogą być ciężko dostępne. Spróbuj. Jak odkręcisz to super. Póżniej pociągniesz za cięgło i po krzyku. Klapa otwarta i można zobaczyć dlaczego tak się dzieje.

Guest lukas183

czesto działaja dobrze róznego rodzaju WD40 itp.

ja tak otworzyłem swoja

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">