Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość magikos

Problem z otwarciem klapy bagażnika (Viki Kombi)

Polecane posty

Gość magikos

Witajcie, mam problem....szukałem na forum, ale chyba jestem odosobnionym przypadkiem. Wczoraj chciałem jak co dzień schować antenę CB do bagażnika, wciskam zamek i nic , wchodzi jak w masło i nie otwiera. Próbowałem centralny zamknąć, otworzyć i zamknąć i wtedy ponownie próba ręcznego otwarcia i nic....próbowałem kluczykiem i też nic , normalnie nie załapuje nic wewnątrz.

Tu pytanie, czy jak dostanę się od środka (wnętrza auta), czy jest tam możliwość otwarcia bagażnika manualna jakaś?

A jeśli nie to napiszcie mi proszę co mam zrobić, bagażnik w kombi rzecz potrzebna, a tu nie mogę go używać.

Nadmieniam tylko, że mrozu już nie ma, więc to nie skucie mrozem.

Z góry dziękuję, za sensowne porady.

Pozdrawiam

Kolego od srodka sie do zamka w klapie bedzie troszke ciezko dostac. Zalaczylem ci fotke( podgladniete z allegro,straszna tapicerka

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">). Sprobuj odkrecic srobki 1,2,3,4 (3 i 4 uchwyt) i z wyczuciem pociagnij do siebie ta tapicerke,wyskoczy wtedy z zatrzaskow. Do srobek 5 i 6 dojdziesz tylko gdy klapa jest otwarta wiec tych nie da rady od srodka odkrecic. Jak odkrecisz te cztery srubki i odciagniesz tapicerka to zaswiec sobie jakas latarka w miejsce pod i nad tablica. Nie jestem pewien w ktorym wlasne miejscu mozna by bylo manualnie otworzyc klape.

Moze ktos da jeszcze lepsza podpowiedz

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć attachment

Edytowano przez pico8

Gość magikos

O dżizus toż to brzmi i wygląda makabrycznie ,mam rozbierać moją viki

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">, wiesz gdyby była żywą kobietką to jeszcze, ale autko , szkoda mi czasu i jej samej ,a może ktoś ma jeszcze jakiś pomysł jak się dostać do bagażnika.

Gość ronaldo

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

A może palniczkiem,takim niedużym niedużą dziurke wypalić

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Probowales moze przekrecic kluczyk mocniej (do oporu) w doł? Tzn dalej(w dol) niz do poziomu? Z tak przekreconym kluczykiem wcisnij guzik...

Nie ma duzo roboty z tym. Moze to dla Ciebie brzmi makabrycznie ale nie ma w tym filozofii. 4 srubki,zatrzaski i widzisz wnetrze klapy

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Odkręcić i zdjąć tapicerkę to pikuś, ale jak jest otwarta klapa. Z wewnątrz może być trudno. Dwie śrubki są pod kątem i mogą być ciężko dostępne. Spróbuj. Jak odkręcisz to super. Póżniej pociągniesz za cięgło i po krzyku. Klapa otwarta i można zobaczyć dlaczego tak się dzieje.

Gość lukas183

czesto działaja dobrze róznego rodzaju WD40 itp.

ja tak otworzyłem swoja

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.