Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marian_71

zablokowana skrzynia biegów

Polecane posty

Gość Marian_71

Witam. Jak w temacie zablokowała mi się skrzynia biegów na wstecznym i nie wiem czy mogę założyć z innego auta ale oczywiście o tym samym nr F18. Ja mam 2.0 dti a znalazłem od 1.8 benzyna. Czy mogę zrobić taką podmiankę?

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

musisz szukac takiej jak miałes, bo od benzyny mają krótsze przełozenia, jak mi padła to od diesla załozyłem i biegi były bardzo długie, a samochód totalny muł

Gość Marian_71

skoro udało Ci się założyć to jednak otwory mocujące pasowały. Sprawa jest gardłowa i potrzebuje auto do pracy. więc jeżeli tylko skrzynia zmieści w tunelu a wszystkie otwory na śruby będą na miejscu. to przełożenie nie będzie miało już większego znaczenia. A może kto wie jak można odblokować skrzynie biegów (wybić ten cholerny bieg) bez rozbierania jej. Wymiana skrzyni kosztuje 270 funtów a oryginalnej nie moment. Na ten moment znalazłem mechanika który zrobi to za 70 (Polak) ale muszę się spieszyć bo okazja kupienia skrzyni biegów za 50 może mi uciec. Jaka jest wasza rada co powinienem zrobić. czy zaryzykować z skrzynią od benzyny, czy czekać na cud że znajdę właściwą. ?

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

skrzynia od benzyny bedzie pasowała, jesli jest to f18, róznica bedą tylko krótsze biegi

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.