Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Marcinus22

Dywaniki gumowe

Recommended Posts

Zima sie zbliża i mam zamiar kupić dywaniki gumowe tylko nie wiem jakiej firmy wybrać może coś polecicie z tych co znalazłem na allegro tak żeby elegancko pasowały do Viki :

Please login or register to see this link.

Osobiście nie polecam gumowych dywaników na zimę chyba że na gumowe dywaniki dasz te z materiału. w przeciwnym wypadku zawsze będziesz miał mokre nogawki.

Osobiście polecam te pierwsze. Mam takie same pasują idealnie. A na nich dywaniki z materiału.

Edited by mario1219

z allegro PETEX albo SCHONEK

Ja polecam PETEX'a. Skrojone są na miarę

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

ja mam identyczne jak te za 45zł, kupiłem na giełdzie równiez za 45 zł dedykowane. a te za 65 wyglądają mi na jakies uniwersalne

No chyba najlepiej beda pasowac Patex - moje welurowe mają taki sam krój i pasuja idealnie

Guest pepe_lodz

ja mam te z drugiego linka. od tego samego sprzedawcy kupowalem i jestem zadowolony.

Ja kupowałem oryginały welurowe na Allegro od "pindurmeble" i jestem bardzo zadowolony.

Hmmm:

Guest zboras

Ja kupiłem te

SCHONEK - naprawdę idealnie leżą, co najważniejsze guma jest super jakości i nie śmierdzi.

Właśnie na schonek się zdecydowałem i w czwartek zamówiłem - teraz tylko czekam na przesyłkę.

Guest Miłosz

Witam.

Chciałbym kupić nowe dywaniki gumowe do auta. Po zakupie auta były tylko z przodu i dywanik kierowcy już podniszczony z dziurą a z tyłu w ogóle brak.

Z przodu mam takie

Tylko wydaje mi się że nie są dobrze dopasowane. Warto je kupić ? Polecacie jakieś inne ?

Z góry dziękuje za pomoc.

czy dobre hmm odpowiednie do ceny. ja bym szukał czegoś o większej głębokości bo zima idzie i będzie się wylewać wszystko do auta

może coś takiego

Edited by pan nowak

Guest Miłosz

Rozsądna cena i jak mówiłeś głębokie.

Tutaj znalazłem takie ze stoperami

Więc najlepiej chyba żeby były z nimi żeby się dywanik nie przesuwał.

Mam petex i jestem zadowolony, napewno są idealnie spasowane faktycznie rant mógłby być większy ale ja w śniegowcach rzadko chodze.

Please login or register to see this quote.

Mam takie i powiem ci że po 6 latach użytkowania mam dziurę w dywaniku od kierowcy z przetarcia pod butem od pedała przyspieszenia

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Witam,

jako, że aura deszczowa już jest a widząc prognozy w niedalekim czasie może zawitać do nas zima, nasuwa się moje pytanie, które pewnie wiele osób sobie zadaje lub zadawało - jakie kupić gumowe dywaniki - które najlepiej chronią wykładzinę, które najlepiej pasują w miejsce fabrycznych?

I proszę nie tylko o czysto teoretyczne wskazówki tylko najlepiej bezpośrednio linki produktów które są warte zakupu.

Na allegro jest ich sporo ale po zdjęciach ciężko ocenić które najlepiej pasują.

Pozdr.

Edited by matrox
Połączyłem, tematyka podobna... niech więc tutaj dalej toczy się dyskusja

Podłączam się do pytania kolegi reset, gdyż nie bardzo uśmiecha mi się kupowanie "uniwersalnych" gumowych dywaników w sklepie.

Edited by lukaszek315

polecam to, oryginalne welurowe:

ja tam już jakiś czas temu zakupiłem i jak na razie nie mam zastrzeżeń, na zimę uważam że nie ma nic lepszego od welurowych, na gumowych kupę wody i wgl;p

No przecież wyżej koledzy napisali jakich firm macie kupować: PETEX (takie mam i pasują idealnie) albo SCHONEK. Oczywiście dedykowane do VB!. Ja bardziej polecam PETEX. Welur fajny, ale jak chwyci wilgoć to potem szyby parują. Z gumy to można ręcznikiem papierowym usunąć wodę i jest sucho.

Tak, czytać potrafimy, ale bardziej chodzi o konkretne aukcje.

a to tak ciężko znaleźć na allegro?

Petex ->

Schonek ->

Sorry czlowieku, ale nie rób z siebie kaleki (oczywiście bez urazy). Przecież możesz wpisać sobie w allegro i poszukać. Zresztą kolega powyżej Ci znalazł. Lepiej już się nie da

Dzięki. Nie wiem jak to robiłem, ale za każdym razem mi wyskakiwały tylko jedne dywaniki i to welurowe. Dlatego też chodziło mi o coś takiego. Jeszcze raz wielkie dzięki, pkt poleciał.

Osobiście polecam tylko pożądne welurowe, najlepiej ori. U mnie gumowe zawsze wedruja po zakupie na śmietnik. Od lat tak jezdze i jeszcze nigdy nie przemokły zimą, oczywiscie ostukujac buty.