Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
mtomek1

Manetka kierunków

Polecane posty

Witam.

Proszę o podpowiedz, czy manetka kierunkowskazów jest rozbieralna i czy da się naprawić, czy też pozostaje tylko wymiana?

Zaczęło się bowiem psuć. Niby kierunki działają ale manetka dostała luzu i nie odbija dokładnie (zwłaszcza po włączeniu lewego kierunku). Proszę o poradę czy da się to naprawić czy nie. Z góry dzięki.

Sprawa dotyczy Vectry B (troszkę się pomyliłem sorki)

Edytowano przez mtomek1

Manetka jest rozbieralna- 4 zaczepy musisz wcisnąć i delikatnie podważyć górę. Uważaj bo o ile dobrze pamiętam to po otwarciu wyskakują jakieś sprężynki żebyś w oko nie dostał. A czy się da naprawić osądzisz sam.

Dzięki za info. Może ktoś ma jakiś schemat tej manetki albo jak to wygląda w środku żeby można było to później poskładać jak się te elementy rozlecą.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Wiesz co ? pokombinuj, ale ja chyba bym się nie wkurzał tym, na allegro masz tego od groma, podejrzewam, że z wysyłką w 45zł się zmieścisz i to oryginalna z demontażu. Szwagier kiedyś kupił do corsy nowy zamiennik i odziwo jeszcze mu działa

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gość jimmy28

miałem ten sam problem niedawno i powiem ci szczerze że nie masz gwarancji że uda ci sie to naprawić , więc kupiłem cała manetke za jakies 25 zlociszy wymieniłem a jest to dosyć prosta sprawa i śmiga do dzisiaj. cała akcja zajęla 20 minut i po kłopocie

pozdrawiam

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Dzięki wszystkim za porady. Znalazłem już manetkę do kupienia i ją wymienię, a ze starą się pobawię i rozbiorę żeby zobaczyć co i jak może kiedyś się przyda.

pzdr.

Temat można zamknąć.

dokładnie, ja kupiłem za 15 zł na allegro + 7zł wysyłka, nie dość ze śmiga aż miło to jeszcze oryginał, używka oczywiście:)

Gość Vikary

Witam, mi też nawaliła manetka, niby wszystko działa ok, kierunki, długie, manetka odbija ale coraz częściej daje się słyszeć odgłos iskrzenia, czasem żarzy się kontrolka kierunków, może ktoś to przerabiał i wie co na to zaradzić, sądząc po postach to nie trzeba wymieniać całego przełącznika a wystarczy manetkę, może ktoś mi udzieli instrukcji jak to zrobić bo ja mam lewe ręce do grzebania przy elektryce i unikam tego jak diabeł święconej wody, z góry dzięki za pomoc.

Furman z Wrocławia regenetuje takie manetki. Bierze 10 zl od sztuki z tego co pamietam

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

No albo, jak Ci się nie chce grzebać, to www.allegro.pl

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> tam jest tego mnóstwo i to oryginały z demontażu. Lub zamiennik nowy z gwarancją za ok 45 zł

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Niby można rozbierać, ale jeśli piszesz, że coś tam iskrzy, to pewnie styki są już wypalone i chyba nie opłaca się cudować ?

Ja mam taka na sprzedaż oryginał używka za 40 dyszki z przesyłka 100% sprawna jak by co to wal na PW

Gość Vikary

Dzięki za odpowiedzi, a jak taką kompletną manetkę wymienić i czy pasują od innych modeli, ja mam bez tempomatu, fakt na allegro jest tego trochę.

Tak, z tego co kojarzę, to obojętnie jeśli chodzi o manetkę kierunków. Głowy nie dam odciąć ale powinny pasować od astry, calibry, corsy b. Jest tego mnóstwo na allegro.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.