Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
robert5555

vectra b 2,0 16v automat

Polecane posty

Witam kilka dni temu sprawdzałem poziom oleju w skrzyni biegów i wymiana płynu chłodniczego ,zdejmowałem zbiorniczek wyrównawczy po tym zabiegu skrzynia przestała samodzielnie zmieniać biegi trzeba je zmieniać ręcznie, czy te operacje mogły mieć wpływ na to .

Nie można włączyć (s )oraz nie działa śnieżka komunikat na komp Automatik Getriebe jak wrzucam R to jest szrpnięcie ale działa co z tym robić.

podlaczyc auto pod komputer diagnostyczy

i odczytac bledy skrzyni

pozniej je usunac

a tematow o tym jest od groma na forum

Dzięki nie mogłem znaleść takiego przypadku ,czyli ten płyn i że sprawdzałem olej nie ma na to wpływu ,bo myślałem że może jakieś przewody zalało czy sie coś rozłączyło jutro na kompa i dam znać co to za diabeł. Pozdrawiam

Witam byłem na kompie i pokazało że walnięty zawór wyjściowy główny, ale po rozkręceniu skrzyni okazało sie że wszystkie zawory są o.k do tego zaworka nie dochodzi prąd najwyraźniej coś z przewodami ,znalazł przetarte przewody w okolicy bagnetu skrzyni biegów ,czy tam idą jakieś przewody do skrzyni?

Byłem u elektryka przejżał wszystki przewody i nic co z tym dalej robić pomocy może ktoś wie gdzie z tym jechać okolice warszawy

Dzięki za jakiekolwiek wskazówki.

Edytowano przez robert5555

Witam ponownie a może ktoś sie orientuje który przewód odpowiada za automatyczną zmiane biegów. Są tam chyba dwie kostki z tego co sie orientuje z góry dzięki za jakie kolwiek podpowiedzi

znalazl przewody i cos z nimi zrobil ??

narazie tylko odnalazłem jedną kostke ale nic nie robiłem bo tam jest sporo przewodów myślałem że może ktoś wie kóre konkretnie przewody za to odpowiadają ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.