Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
robert5555

vectra b 2,0 16v automat

Recommended Posts

Witam kilka dni temu sprawdzałem poziom oleju w skrzyni biegów i wymiana płynu chłodniczego ,zdejmowałem zbiorniczek wyrównawczy po tym zabiegu skrzynia przestała samodzielnie zmieniać biegi trzeba je zmieniać ręcznie, czy te operacje mogły mieć wpływ na to .

Nie można włączyć (s )oraz nie działa śnieżka komunikat na komp Automatik Getriebe jak wrzucam R to jest szrpnięcie ale działa co z tym robić.

podlaczyc auto pod komputer diagnostyczy

i odczytac bledy skrzyni

pozniej je usunac

a tematow o tym jest od groma na forum

Dzięki nie mogłem znaleść takiego przypadku ,czyli ten płyn i że sprawdzałem olej nie ma na to wpływu ,bo myślałem że może jakieś przewody zalało czy sie coś rozłączyło jutro na kompa i dam znać co to za diabeł. Pozdrawiam

Witam byłem na kompie i pokazało że walnięty zawór wyjściowy główny, ale po rozkręceniu skrzyni okazało sie że wszystkie zawory są o.k do tego zaworka nie dochodzi prąd najwyraźniej coś z przewodami ,znalazł przetarte przewody w okolicy bagnetu skrzyni biegów ,czy tam idą jakieś przewody do skrzyni?

Byłem u elektryka przejżał wszystki przewody i nic co z tym dalej robić pomocy może ktoś wie gdzie z tym jechać okolice warszawy

Dzięki za jakiekolwiek wskazówki.

Edited by robert5555

Witam ponownie a może ktoś sie orientuje który przewód odpowiada za automatyczną zmiane biegów. Są tam chyba dwie kostki z tego co sie orientuje z góry dzięki za jakie kolwiek podpowiedzi

znalazl przewody i cos z nimi zrobil ??

narazie tylko odnalazłem jedną kostke ale nic nie robiłem bo tam jest sporo przewodów myślałem że może ktoś wie kóre konkretnie przewody za to odpowiadają ?