Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Co zrobiliście dziś dla swojej Viki / co sie wydarzyło?

Luki800
 Share

Recommended Posts

VC odpalona i wyprowadzona z garażu na powietrze na kilka godzin :P

VA - wyczyszczona kopułka i palec rozdzielacza, częściowo wymieniony płyn hamulcowy i odpowietrzony układ hamulcowy

zdiagnozowany wyciek płynu hamulcowego przy lewym korektorze siły hamowania

No może nie dziś ale wczoraj po 10 tyś km wymieniłem olej w mojej viki. Dostała całkiem nowy i przejrzysty Mobil S 10W 40.

Guest michal_simon
Więc ja zatankowałem sobie do pełna i cisnę jutro do Katowic

A moja dostała dziś nowe piękne kołpaki i 39l ON. I do tego jest kochana bo mnie zawsze wszędzie dowozi :)

przyszedł w koncu czas na wymiane zerwanych szpilek przy kolektorze(nie obyło się bez planowania kolektora)i co za tym idzie nowa uszczelka.do tego wymiana olej+filtr a po tak cięzkim dla niej dniu kąpiel w puszystej pianie :) jutro dostanie dowe kapciuszki co by nózek nie połamała na śniegu :)

Witam

Ja sobie dzisiaj wymieniłem oliwkę z filtrami, wymienione zostały silniczki spryskiwaczy, uszczelka turbiny, (niestety okazało się, że dalej świeci się kontrolka poduszek, pomimo "naprawy" sterownika dalej pojawia sie błąd "unit control") no i shell diesel extra zalany do pełna:) reszta prac po 1 bo kasa się skończyła :(

posprzątałem :P

Grisza ty nie masz Viki :P

hehe - nie cwaniakuj ;) - ustosunkowałem się do drugiej części tematu - " / co się wydarzyło" ;)

a poza tym, to w papierach mam "Opel Vectra Signum", więc przynajmniej w połowie mam Vectrę (jak nie w 3/4-tych ;) )

No może nie dziś ale wczoraj po 10 tyś km wymieniłem olej w mojej viki. Dostała całkiem nowy i przejrzysty Mobil S 10W 40.

Oj nie polecam.... jeżdżę na tym teraz i straszniee drogi, spalanie ponad normę... A Valvoline podobno o niebo lepszy.

Poza tym odkryłem dzisiaj że autko wzięło mi 0.5L oleju na 100km :( :( Załamka totalna... pewnie silnik do roboty :(

( ciekawe co by było gdybym wlał minerala.... )

Poza tym odkryłem dzisiaj że autko wzięło mi 0.5L oleju na 100km :( :( Załamka totalna... pewnie silnik do roboty :(

( ciekawe co by było gdybym wlał minerala.... )

będzie do roboty jak przekroczysz normę fabryczną Opla - czyli 0.7L na 100km ;)

edit: chyba jednak powinieneś się zająć silnikiem już teraz, bo norma jest 0.75L na 1000km a nie na 100km ;)

Edited by Grisza

• Root Admin
w papierach mam "Opel Vectra Signum", więc przynajmniej w połowie mam Vectrę (jak nie w 3/4-tych

no dobra ,niech tak będzie vikisigi :P

What? :| nie strasz mnie proszę :( Ja czytałem że norma Opla to 0.7 na 1k km.... :)

racja :)

tzn prawie racja ;) bo w przypadku VB jest to 0.75L /1tys. km ;)

Ja dziś autko zatankowałem, prawie odkurzyłem (zaniosłem odkurzacz do auta :rolleyes: ) i prawie zmieniłem opony na zimówki :D

Edited by Kokosz

Ja dziś autko zatankowałem prawie odkurzyłem (zaniosłem odkurzacz do auta :rolleyes: ) i prawie zmieniłem opony na zimówki :D

skoro mowa o "prawie", to ja dzisiaj prawie wypiłem Żywca ;) (niestety "prawie" robi wielką różnicę ;) )

posprzątałem :P

Grisza ty nie masz Viki :P

hehe - nie cwaniakuj ;) - ustosunkowałem się do drugiej części tematu - " / co się wydarzyło" ;)

a poza tym, to w papierach mam "Opel Vectra Signum", więc przynajmniej w połowie mam Vectrę (jak nie w 3/4-tych ;) )

Nie dyskutujcie w tym temacie,

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...
UP