Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
maniecki23ix

centralka na pilota od corsy A jak założyć??

Polecane posty

Mam pytanko czy będą pasować czujniki od corsy A z 94 roku do zamku centralnego i czy dużo roboty z założeniem i ile powinno byc tych czujników i gdzie sie znajdowac. Prosze o szybkie odpowiedzi bo mam okazje tanio dostać te czujniki i pilocik. Pozdro

Edytowano przez maniecki23ix

Gość piotrekrm

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Co Ci po samych czujnikach i pilocie ? co to jest za urządzenie w tej corsie (cyba chodziło Ci o corse B w 1994 roku nie produkowali już corsy A)

Mam na myśli żebym mugł sterowac centralką z pilota, no to za 93 roku jest ta corsa. Chodzi mi o to żeby było troche wygody bo jak musze cos wyciągnąc z bagaznika to musze latać do drzwi i wkładac kluczyk i potem znowu. I jeszcze jedno bym chciał zrobic by kierunki mrugały jak centralka sie zamyka lub otwiera bo czasami zapominam że niezamknąłem. Z góry dzięki

Gość sidien

Nie wiem jak jest w Corsie, ale u siebie instalowalem centralke z allegro i tam nie bylo zadnych czujnikow, jedynie centralka i chyba szesc kabli. Kosztowalo mnie to troche ponad stowke i pol godziny roboty, a wygoda naprawde duza zwlaszcza ze zamek w drzwiach kierowcy wiecznie mi sie zacinal.

Gość sidien

Nie wiem jak jest w Corsie, ale u siebie instalowalem centralke z allegro i tam nie bylo zadnych czujnikow, jedynie centralka i chyba szesc kabli. Kosztowalo mnie to troche ponad stowke i pol godziny roboty, a wygoda naprawde duza zwlaszcza ze zamek w drzwiach kierowcy wiecznie mi sie zacinal.

Dokładnie jak kolega pisze, na allegro jest tego full, ja też parę poinstalowałem tego w oplach. Już dostaniesz poniżej 100 zł z przesyłką, dwoma pilotami i miganiem kierunkami. Baaaa, nawet jest auto zamykanie, w razie gdybyś przypadkiem nacisnął guziczek w kieszeni a drzwi byś nie otworzył

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gość sidien

Ja dalem za wszystko razem ok 150zl. Mam dwa piloty-scyzoryki (musialem dokupic groty i dorobic je na wzor swojego klucza), centralka ma funkcje domykania el. szyb, migania kierunkami (mozna tez podpiac syrenke jakas). Byla tez wersja z dodatkowym kanalem np. do otwierania bagaznika.

Mozna tez kupic jakas prostsza i tansza wersje i pewnie koszty spadna sporo ponizej 100zl.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.