Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sebastianus

Sprężyny do VECTRY GT '91 JAKIE?

Polecane posty

Gość sebastianus

Witam Jestem Świeżakiem na forum

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> i mam pytanie: Mam Vectre GT '91 HB i szukam sprężyn odpowiednich do tego auta oczywiście nowe. forum przejrzałem i znalazłem odpowiedz na mój problem. a problem jest taki że obcierają mi opony o nadkola przy 3 osobach z tyłu. lecz nie piszą w jakim konkretnie modelu sprężyny zamontowali i jakie

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> na allegro jest od groma ofert lecz nie wiem ktora będzie git. pomocy!!!

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć attachment

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Kolego to nie wina sprezyn.to chyba wina felg.za bardzo wystaja.zmiana sprezyn chyba nic ci nie da

/emoticons/default_huh.png" alt=":huh:"> moze inni koledzy tez sie wypowiedza w tym temacie

Dokładnie jak kolega wyżej tez uwazam, że to raczej nie spęzyny tylko ET felg lub ich rozmiar. Jesli podejrzewasz sprężyny mozesz im sie dokłądnie przyjrzeć bo lubią sobie pękać (tylne są beczkowate i pękaja najcieńsze zwoje). Mozesz skontrolowac moze wypruchniało gniazdo spręzyny i wchodzi Ci ona do bagażnika.

Ja w tym tyg wymieniłem sprezyny i zakupiłem używki w bardzo dobrym stanie. Lepiej kupić oryginalne używki niż jakieś tam spręzyny za 70zł za sztuke. Ja zapłaciłem 100zł z wysyłką. Koszt wysyłki to 33zł czyli same springi wyszły mnie 67zł. Są w naprawdę dobrym stanie - nawet nie pordzewiałe. Założyłem do tego kayaby na przód gazówki a na tył olejówki i wszystko gra.

Na tył mozna zaryzykowac i kupić jakieś tam wynalazki bo wymiana to kwestia 30min ale przód to 2 godz na każde koło.

Gość sebastianus

opony mam załozone 195/60 R15 ale jutro założę zimówki na orginalnych felgach aluminiowych opla i porównam. przy okazji zobacze sprężyny:)

Najważniejse jest ET ale profil opon, które masz tez nie należy do małych.

Moim skromnym zdaniem,na tył najlepiej założyć utwardzone springi,wtedy przy trzech osobach tył tak mocno nie siada,a i wiadomo że auto lepiej drogi się trzyma jak jest sztywniejsze... A jesli chciałbyś orginały,to mam wyjete z viki tylnie springi w dobrym stanie za 50 zł....

Gość sebastianus

zmieniłem na alusy zimowe i jest git a opony to 185/75 r14. miałem wczoraj trasę do stolicy z załadowany 5 ludzmi i bagażnik i nie było obcierki. i na to wychodzi ze alusy letnie sa za szerokie

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> a auto tak fajnie na nich wyglada

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> a ze sprężynami utwardzonymi to sie zastanowie ale to dopiero po zimie

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

czyli wyszło na moje

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Jak choc troszke pomogłem to tam jest taki guziczek PODIZEKOWAŁ

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> :D

na lato twardsze springi i zaklepanie nadkoli jak nie zaklepane

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.