Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość baalkiller

VA problem z zegarem w Board Computer

Polecane posty

Gość baalkiller

Witam, mam spory problem z zegarem w mojej Vectrze A, a mianowicie: po wyciągnięciu komputera z samochodu, wymianie podświetlania i wsadzeniu go z powrotem zegar w nim zachowuje sie dość nietypowo tzn. ustawiam godzinę no i tak przeskakują mi liczby od 1 do 9 później z 9 przeskakuje na -0,-1,-2,-3 i z powrotem na 1 i tak aż do 9. Najdziwniejsze są tutaj wartości ujemne, nie zdarzyło mi sie to wcześniej mimo, że już wiele razy demontowałem BC nawet gdy rozbierałem go na czynniki pierwsze. Jeśli ktoś wie jak to ugryźć to byłbym wdzięczny za pomoc, interesuje mnie jeszcze zmiana trybu z 24h na 12h AM/PM- może to by pomogło ale nie wiem jak to przestawić.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć attachment

Dobra temat już nieaktualny- gdyby ktoś miał podobny problem należy rozebrać BC i dobrać się do pasków elastycznych przewodzących sygnał do samego LCD

wyczyścić je spirytusem albo coś w ten deseń

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> tak samo zakończenia ścieżek na płytce drukowanej oraz sam styk na LCD.

Edytowano przez baalkiller

Gość miisiekVA

Mam pytanie odnośnie BC

/emoticons/default_rolleyes.gif" alt=":rolleyes:"> co trzeba mieć żeby podłączyć go w miejsce zegarka? jakaś dodatkowa wiązka czy może wszystko jest wyprowadzone tylko brak jest urzadzenia?

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

no wlasnie podczepie się też pod te pytanie

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Do BC idzie troche kabelkow wiec cos tam wiecej musi byc. Pozatym licznik musi miec impulsator.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

O BC było już wałkowane milion razy

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> wystarczy skorzystać z wyszukiwarki, są tematy moje i kolegów o BC bo ja także sobie to zaadoptowałem do siebie. Fajna sprawa, mi się przydaje i pomaga "oszczędniej" jeździć

Jakby ktos chcial to mam BC na sprzedaz

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.