Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest baalkiller

VA problem z zegarem w Board Computer

Recommended Posts

Guest baalkiller

Witam, mam spory problem z zegarem w mojej Vectrze A, a mianowicie: po wyciągnięciu komputera z samochodu, wymianie podświetlania i wsadzeniu go z powrotem zegar w nim zachowuje sie dość nietypowo tzn. ustawiam godzinę no i tak przeskakują mi liczby od 1 do 9 później z 9 przeskakuje na -0,-1,-2,-3 i z powrotem na 1 i tak aż do 9. Najdziwniejsze są tutaj wartości ujemne, nie zdarzyło mi sie to wcześniej mimo, że już wiele razy demontowałem BC nawet gdy rozbierałem go na czynniki pierwsze. Jeśli ktoś wie jak to ugryźć to byłbym wdzięczny za pomoc, interesuje mnie jeszcze zmiana trybu z 24h na 12h AM/PM- może to by pomogło ale nie wiem jak to przestawić.

Please login or register to see this attachment.

Dobra temat już nieaktualny- gdyby ktoś miał podobny problem należy rozebrać BC i dobrać się do pasków elastycznych przewodzących sygnał do samego LCD

wyczyścić je spirytusem albo coś w ten deseń

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> tak samo zakończenia ścieżek na płytce drukowanej oraz sam styk na LCD.

Edited by baalkiller

Guest miisiekVA

Mam pytanie odnośnie BC

/emoticons/default_rolleyes.gif" alt=":rolleyes:"> co trzeba mieć żeby podłączyć go w miejsce zegarka? jakaś dodatkowa wiązka czy może wszystko jest wyprowadzone tylko brak jest urzadzenia?

Please login or register to see this quote.

no wlasnie podczepie się też pod te pytanie

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Do BC idzie troche kabelkow wiec cos tam wiecej musi byc. Pozatym licznik musi miec impulsator.

Please login or register to see this quote.

O BC było już wałkowane milion razy

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> wystarczy skorzystać z wyszukiwarki, są tematy moje i kolegów o BC bo ja także sobie to zaadoptowałem do siebie. Fajna sprawa, mi się przydaje i pomaga "oszczędniej" jeździć

Jakby ktos chcial to mam BC na sprzedaz

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">