Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Gawara

Zakup kontrolowany 6

Recommended Posts

Nie wiem czy oglądaliście dzisiaj ten odcinek. Vectra tam przedstawiona jest moim zdaniem po dzwonie. Nie posiada halogenów, światła mijania wyglądają na nowe.

Dodatkowo jest przedstawiana jako CDX a moim zdaniem jest to CD.

A co wy o niej sądzicie ??

Akurat włączyłem w połowie przed samą jazdą próbną, ale od razu odniosłem wrażenie, że delikatnie mówiąc viki była zakatowana, pukało stukało, plastiki porysowane.

Co do wersji to cdx zdecydowanie powinien mieć climatronic. Z drugiej strony być może to była po prostu vectra polska salonowa a w naszym kraju występowały dziwne wersje.

Edited by jabolkg

Gość mówił, że auto było sprowadzone ze Szwajcarii. Poza tym CDX ma 4x elektryczne szyby a ta miała 2x. To była zwykła CD po dzwonie z przodu (pewnie dlatego wymieniał chłodnicę o której była mowa).

No cóż Kornacki dobrze mówił. Nikt albo prawie nikt nie sprzedaje auta, do którego się wsiada i jedzie i zawsze jest jakiś "pakiet startowy" dlatego właśnie kupując samochód używany lepiej nigdy się nie spłukiwać do ostatnich gaci bo na pewno trzeba będzie coś naprawić albo poprawić

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Najbogatsza wersja CDX z 1997 roku? Sam takową mam i ma climatronic, 4 el. szyby, halogeny, spryskiwacze na reflektory, podłokietnik przedni a tamtej tego brakowało. To nie była wersja CDX tylko gostek bajerował. Albo po ściągnięciu ze Szwajcarii komis tak ją okroił

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Przebieg też miała pewnie kalibrowany albo samochód stał praktycznie cały czas w garażu. No i przez 10 lat praktycznie żadnych inwestycji!!!

Guest Opal86

Oglądałem przez chwilę i jak na cdx-a to wyposażenie miała ubogie. Pewnie jakiś dzwon też był

Obejrzałem dziś ten program.

Vectra chyba niezle styrana.Gość mówi,ze wali z klimy do tego sprężarka zbyt głośna,coś stuka z tyłu,mały przebieg kierownica wytarta.

Dziad sprzedawca to jakiś cwaniak chyba.Nic nie robił przy aucie przez 10 lat.

Chłodnice zmieniał i akumulator pewnie dlatego ,ze mu się rozpadła przy dzwonie.

Moze była pokazana pod takim kątem ale mi się wydawało,ze od strony kierowcy maska stała wyżej??

wersja cd,jak u mnie. zderzak od zwykły widać zrobiona na sprzedaż po taniości założyli co wpadło w ręce. Kompresor dziwnie brzęczał bo to końcówka czynnika w układzie, pewnie rozszczelnił się po stłuczce i na szybko poskładane. Gościu to typowy handlarz , takie gadki to się słyszy na giełdach.

Niestety nie oglądałem tego odcinka, można go gdzieś na necie obejrzeć? Np na youtybe?

ogladaj w tygodniu "zakup kontrolowany" wtedy sa powtórki

full opcja tylko bez skóry hehehehe!!!

Please login or register to see this quote.

tylko jest mały problem w tym co piszesz ze koles posiada te auto od 2000roku czyli ma je aż 8 lat

zwykly CD i nic wiecej, a dzwon bankowo byl i to zdrowy albo blacharz kiepski

Dzisiaj o godzinie 23.00 jest zakup kontrolowany (chyba powtórka

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> ).

caly czas sa powtorki, glownie rano i w nocy

Ładny temat odkopałeś

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edited by kamyl

bardzo ładny kolego.

Ciekaw jestem tego odcinka .

i jak?

Kamyl jeszcze nie wszyscy załapali o co biega :-)

Odkopałeś kotleta z 7 lat wstecz, ot co...

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

i co z tego? też bym chętnie zobaczył ten odcinek

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...