Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
maniecki23ix

Smród i dymek i strach

Recommended Posts

Mam problem i sie boje teraz. Dzisiaj jak włączyłem ogrzewanie tylnej szyby by ją odparować to przez chwilke się grzało i nagle poczułem smród palonych przewodów i zauważyłem dymek wydostający sie spod deski rozdzielczej a dokłądnie spod zegarów.

I tu mam pytanie co się mogło spalić i od czego??

Dodam że wczoraj wieczorkiem wyjechałem autkiem z garażu na chwilkę i zauwazyłem przy wjeżdżaniu że stała woda na gumowym dywaniku.

Proszę o szybką odpowiedź i jakaś poradę i ile mogę za to zapłacić i czy moge jeździć nie włączając ogrzewania tylnej szyby.

POMOCY i pozdrawiam

jezdzic czemu nie, nie wlaczaj tylko elektroniki

a skad ta woda??

woda była tak przy pedale sprzęgła przypuszczam że woda wzięła sie z nawiewu tego do nóg ale moge sie mylić i przypuszczam ze troche sie zawilgociło w desce rozdzielczej i sie spaliło. Masz na myśli bym niewłączam tego ogrzewania tej szyby tylnej??

jezeli jest przepiecie to ja bym nie ryzykowal wlaczania jakiejkolwiek elektryki, rozbieraj deche i patrz gdzie sie zjaralo

Za bardzo niemam czasu by to rozbierac. Gadałem z kumplem na ten temat i jest pewien że poszedł przekaźnik i muszę go wymienić. I chyba pojade do elektryka i mi zrobi. jestem tylko ciekaw ile mi za to policzy.

zalezy jaki elektryk

tesh racja. i zależy co sie zrajało. Ale dzięki.

Przed cwilka wróciłęm od elektryka. Okazało się że przewód idący do przekaźnika od bezpiecznika był luźny i sie wszystko grzało i sie plastik spalił. Elektryk powiedział mi że ten problem jest często spotykany przy oplach bo vectry maja dużą tylną szybe i potrzeba dużego pradu by ogrzać tą szybę. Przeczyścił styk przekaźnika polutował wsadził nowy bezpiecznik i wykasował 20 zł. Na szczęście. Pozdro

dobrze ze tylko taki wydatek

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">