Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest lukas0022

demontaz boczkow w drzwiach tylnych bez elektrycznych szyb...

Recommended Posts

Guest lukas0022

witam wszystkich..mam taki malutki problemik chce sciagnac boczki w drzewiach tylnych zeby dostac sie do glosnikow w celu ich wymienienia i wygluszenia drzwi...dodam ze orginalne straznie pierdza hehe...ale jest problemik juz mnie cholera bieze;p jeszcze tak niedawno sciagalem w drzwiach przednich i nie mialem najmniiejszego problemu....ale w ylnch jest jeden szkopul...czyli korba do spuszczania szyby... za cholere nie moge jej sciagnac ...choc wczesniej sciagalem w astrze bez problemu bo byla tka zawleczka...szukalem juz po roznych postak i znalazlem genialny oipis... no ale i drzwi tylne mialy elektryczne szyby...

jezeli ktos ma ojecie jak to zrobic prosze o pomoc..... pozdrawiam:)

popychasz jedna ręką tapicerke do drzwi,płaskim srubokrętem szukasz zawleczki ,piszesz że wiesz jak wygląda

dopychanie tapicerki ma na celu lepsze dojście do tej zawleczki,zawsze jest skierowana na zewnatrz jesli ustawisz korbke w lewo np to zawleczka jest w prawo

innym sposobem jest użycie sznurówki przekładasz ja za korbke i wciskasz zdecydowanie miedzy korbke i jej podkładke,tak żeby ciągnać w kierunku jak pisałem wyżej,powinna zahaczyć zawleczkę na tyle zeby ją podważyc srubokrętem,lub wyskoczyc

Guest lukas0022

Please login or register to see this quote.

dzieki za szybka odpowiedz:) wczoraj juz tak probowalem mam zrobilem nawet srubokret ktory mialby mi to ulatwic...i d***.. no ale jeszcze sprubuje z ta sznurowka:D:D: podrawiam

Twardy drut wyginasz w haczyk i próbujesz wyłapać zawleczkę. Tak ściągałem u siebie i wyszło.