Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Guest Dawid130

Złącze elastyczne

Recommended Posts

Guest Dawid130

witam kolegów przeszukalem cale forum i nie znalazlem jakie wymiary powino miec zlącze elastyczne w vb 2.0 16v po lifcie bo musze wymienic a niewiem co mam kupic

Ja zamawialem dla swojej vectry B 2.0 v16 i przyslali mi 2 calowe, czyli ciut wiecej niz 5cm średnicy. Co prawda jeszcze tego nie zmienilem, ale mam nadzieje, ze dobrali mi odpowiednią. Zawsze możesz się wbić pod samochód i wymierzyć

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Guest Dawid130

Please login or register to see this quote.

Witam ja jusz wymienilem i rozmiar zlącz do 2.0 16v X20XEV 50/200 tylko trzeba dobrze wspawac by znowu sie nie rozerwalo i sprawc poduszki pod silnikem ja mialem wibite i dlatego złącze padlo

Guest Sienkos

a nie czasem 55 na 200? sam dziś wsadzałem i z tego co wiem to średnice miał 55

Guest Dawid130

na 100% 50/200 zakladalem 2 tygodnie temu

Guest Sienkos

spoko, ja dziś.. i masz racje właśnie sobie popatrzyłem na rachunek..sorki za zamieszanie..

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edited by Sienkos

Witam. A ja co by nie zakładać nowego tematu zapytam tu. Będę na dnach wymieniał tłumik końcowy i środkowy. Pomiędzy końcowym i środkowym jest pierścień uszczelniający, a co jest między środkowym a katem ?? Jakaś uszczelka, pierścień czy może nic tam się nie kładzie ?? Silnik X16XEL, buda sedan.

Edited by certino

Mam nadzieję że się przyda

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Please login or register to see this attachment.

Dzięki wielkie ale u mnie końcowy i środkowy są inne

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> niż na tym obrazku.

No to albo masz wydech od innego modelu albo...inny silnik?

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Sprawdź to:

Taki mam:

Please login or register to see this link.

Tylko nie wiem właśnie co pomiędzy środkowy i kat, czy może nic, bez uszczelki żadnej.

Guest pastyl

Pomiędzy środkowy a kat nie montuje się uszczelki jest tam specjalne złącze mażesz po kilkuset km dociągnąć śruby (chyba 8 mm) jak wydech się ułoży. Do połączenia środka z tyłem potrzebujesz jeszcze 2 specjalnych śrub gwint drobnozwojowy 8 mm i 2 sprężyn +pierścień. A co do modelu będą pasowć oba ten z allegro był montowany chyba od 98 możesz sprawdzi ile masz w aucie uchwytów na środkowym tłumiku

a jaki powinien być wymiar złącza do silnika x16szr bo nie wiadomo czemu nie mam tego, a gdy tłumik pracuje to trzeszczy i może przez to pękać.