Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pastylkos

śruby zabezpieczające

Polecane posty

Gość pastylkos

Witam wszystkich, jestem posiadaczem opla vectry 2.0 rok 94' vectra A i co do tego mam pytanko o śruby zabezpieczające do kół ponieważ wsiąkła mi moja nakładka i mam pytanie gdzie mógłbym dostać najszybciej takie własnie śruby czy jest taka możliwość ponieważ nie orientuje sie w tym za bardzo dlatego kieruje sie do ludzi chętnych mi pomóc, z góry dzięki

W kazdym sklepie z artykulami tuningowymi napewno maja, w lepszych sklepach motoryzacyjnych tez powinni miec.

Gość pastylkos

wielkie dzięki kolego, bo traciłem już nadzieje ponieważ byłem dzisiaj w wulkanizacji i powiedział mi koleś że nie znajdę takiej końcówki by odkręcić zabezpieczające śruby i tylko pneumatycznie można je usunąc na stałe... ale skoro tak to sprawdzę w sklepach dzięki wielkie

Gość pastylkos

czy w sklepie typu norauto moge szukać tych śrub ?

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Mysle ze tam znajdziesz, ale sruby. Bo raczej samej nasadki to niebardzo bo one sa tak robione zeby nie dalo sie inna odkrecic. Moglbys sprobowac dorobic taka albo wyciagnac ja poprostu rozwalajac ja.

Edytowano przez Zigi

cześć chłopaki

jak dobrze zrozumiałem to pastylkos zgubił swoją unikalną nakładkę do śrub zapezpieczających,

tzn. nie może odkręcic kół!

A jak tak, to niestety masz niewielki szanse na znalezienie takiego samego wzoru w sklepie - dlatego te śruby nazywają sie zabezpieczające,

zabezpieczają osoby postronne przed "odkręceniem" Tobie kół.

tak jak mechanik powiedział, śruby trzeba rozwiercić lub pneumatycznie.

powodzenia

Gość pastylkos

Witam ponownie kolegów, co do tych śrub udało mi sie znaleźć pana złotą rączke który mi zbił je i poodkręcał, takie to właśnie zabezpieczające są te śruby że dobry człowiek je tylko może zdjąć hehe, już po problemie, a dokładnie o znalezienie takich nakładek musiałbym sie chyba modlić całe życie by cokolwiek znaleźć, wystarczyło troszke sily i sprytu hehe, wielkie dzięki Wam za podpowiedzi w temacie, Pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.