Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
m.k.

Kto jeździ na sprężynach K+F lub CS Germany?

Polecane posty

Zaczęło mi szwankować zawieszenie, jestem po wymianie wszystkich amortyzatorów, łożysk z piastą w tylnych kołach i pozostały mi jeszcze wahacze przednie no i sprężyny. Jako, że cały układ zawieszenia był oryginalny, od czasu wypuszczenia auta z linii produkcyjnej nikt nic przy nim nie robił, to już jest mocno zużyte. Stąd potrzebuję sprężyn, do tej pory były to Bilstein'y. Przeszukałem Allegro i znalazłem ciekawą ofertę w Milanówku, więc to dla mnie plus, bo będę mógł odebrać osobiście i jeszcze przy odbiorze dopytać o to i owo. No ale na was liczę wpierw, czy znacie takie sprężyny i czy ktoś na nich jeździ z was lub jeździł. Do wyboru są dwaj producenci:

Sprężyny tył cena za 1szt

125zł K+F (Kraemer und Freund)

90zł CS Germany

Sprężyny przód cena za 1szt

118zł K+F (Kraemer und Freund)

100zł CS Germany

Edytowano przez m.k.

Kupiłem w RS w Milanówku K+F do Viki caravan 2.2 DTI komplet springów za 480zł. Nie żałuję, pytałem jeszcze tuż przed założeniem ich vectra007 i utwierdzam się w tym co mi napisał. Autko jest sztywniejsze, twardsze no i prześwit się trochę powiększył. Wygląda jak volvo XC70 cross country

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> tylko plastików udających terenówkę nie mam jeszcze

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> W każdym razie, pierwsze wrażenia z jazdy pozytywne jak za tą cenę. Sprzedawca mi mówił, że zawieszenie Kraemer und Freund jest fabrycznie montowane przez Merca, ale ile w tym prawdy nie wiem.

Gość kiepcio

Kraemer und Freund jeżeli wymieniasz sprężynki tył i przód jak u Ciebie to tak jeżeli ktoś chce wymienić tylko przód nie polecam ok 4,5 cm różnicy powstaje wodolot dodatkowo producent w swych katalogach nie widzi różnicy między 2.0 ltr 16v a 2.0 di 16v(na pudełku od tych sprężyn była informacja że pasują do 2.0 benzyna i diesla

/emoticons/default_huh.png" alt=":huh:"> z tym mercem to niezły bajer

/emoticons/default_laugh.png" alt=":lol:">

dokladnie sprezynki k+f jak nowe to tyl i przód bo potem masz przeswit niezly pozdro

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Może nie ma różnicy miedzy 2.0 diesel czy benzyna, ja brałem przód pod 2.5 benzyna, bo chyba w specyfikacji nie ma 2.2 DTi, a tył mają oddzielny pod wersje caravan.

dokladnie tak jest

Po 20kkm od października na K+F z czego 5kkm po leśnych (górskich), polnych drogach i 600km po Ukrainie

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> Super sprawa, prześwit większy, dobra praca i prowadzenie. Warto było kupić.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.