Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Patros

Oświetlenie silnika.

Polecane posty

Witam serdecznie.

Chce (a raczje mam taki plan) zeby podlaczyc diody tak aby przy otwieraniu maski swiecily mi sie one

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

co bede musial zrobic??

wiem to ze bedzie mi potrzebny napeno

czujnik krancowy

diody:)

i kabelek oraz luutownica

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

i jak to podlaczyc .....?

Mam swiatelko w masce ale one mi nie swieci jest ono na zaroweczke ... ale wole diody bo ladniejsze switlo daja itd >

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> I CZY BEDE MOGL POD TO PODLACZYC TE DIODY CZY COS SIE STANIE ?? JAKIE NAJLEPIEJ UZYC DIODY??

Jesli ktos tak ma lub wie jak to zrobic to prosze o napisanie

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

A o to fotki jak jest u mnie ( przepraszam za jakos zdjec ale robione telefonem i za brudny samochod

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć attachment

Gość jaczylibodzio

Normalnie + do + a - do -

/emoticons/default_huh.png" alt=":huh:"> Nie wiem co tu trudnego widzisz. Pozatym diody na 12V, w kazdym elektroniku kupisz. Zamiast bawcic sie w ciaganie kabli to juz masz gotowy przy lampce. Pozatym bezsensowne dzialanie... dolozylbym poprostu lampke po przeciwnej stronie i po krzyku. Diody swieca punktowo, a te ktore rozpraszaja swiatlo to znowus swieca za slabo zebys mogl cos w nocy podlubac przy silniku.

a po co sie meczyc z lutowaniem podczepianiem i takie tam . przykrec do klapy takie cos

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

. przedłóż kabel od włacznika i zamontuj go sobie gdzies w srodku albo koło silnika. daja dobre swiatło i sa dostepne w kilku kolorach.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> nic nie lutujesz tylko przykrecasz dajesz troche Voltów i swieci jak diabli. Proste , tanie i szybkie

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> do bagaznika tez sobie mozesz dac jest wiele zastosowan

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

PYTANIE

a NA CHOLERĘ CI TO?!

Jak będziesz chciał coś przy silniku grzebać to i tak inne światło jest potrzebne a jeśli dla tuningu to lepiej zrób sobie porządnie silniczek (chrom polerkę itp) nie bierz tego do siebie ale uważam że to bezsensowne wydawanie kasy

lampka oświetlenia silnika pali się tylko i wyłącznie wtedy gdy włączone są światła postojowe lub mijanie i otwarta jest maska.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

No i wlasnie o tym myslalem. I tak chyba zrobie.

Edytowano przez adamo46

Grzebac...?nie chce odrazu remontu silnika przeprowadzac:D ... tylko po prostu (olej spradzic itp) i tez nawet fajnie to wyglada.... (mi sie podoba )

A tuning mi nie jest potrzebny..

no czy ja wiem czy bezsensowne...? .... 10 zl...

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edytowano przez adamo46

Gość jaczylibodzio

I troche ciepla od silnika i szlag to trafi... Radze Ci dobrze - zaloz druga lampke po przeciwnej stronie.

hmm masz racje zeczywiscie moze nie wytrzymac ciepla...

lub moze kupie juz gotowy jakis neonik i poprostu go podlacze..

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.