Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Patros

Oświetlenie silnika.

Recommended Posts

Witam serdecznie.

Chce (a raczje mam taki plan) zeby podlaczyc diody tak aby przy otwieraniu maski swiecily mi sie one

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

co bede musial zrobic??

wiem to ze bedzie mi potrzebny napeno

czujnik krancowy

diody:)

i kabelek oraz luutownica

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

i jak to podlaczyc .....?

Mam swiatelko w masce ale one mi nie swieci jest ono na zaroweczke ... ale wole diody bo ladniejsze switlo daja itd >

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> I CZY BEDE MOGL POD TO PODLACZYC TE DIODY CZY COS SIE STANIE ?? JAKIE NAJLEPIEJ UZYC DIODY??

Jesli ktos tak ma lub wie jak to zrobic to prosze o napisanie

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

A o to fotki jak jest u mnie ( przepraszam za jakos zdjec ale robione telefonem i za brudny samochod

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Please login or register to see this attachment.

Guest jaczylibodzio

Normalnie + do + a - do -

/emoticons/default_huh.png" alt=":huh:"> Nie wiem co tu trudnego widzisz. Pozatym diody na 12V, w kazdym elektroniku kupisz. Zamiast bawcic sie w ciaganie kabli to juz masz gotowy przy lampce. Pozatym bezsensowne dzialanie... dolozylbym poprostu lampke po przeciwnej stronie i po krzyku. Diody swieca punktowo, a te ktore rozpraszaja swiatlo to znowus swieca za slabo zebys mogl cos w nocy podlubac przy silniku.

a po co sie meczyc z lutowaniem podczepianiem i takie tam . przykrec do klapy takie cos

Please login or register to see this link.

. przedłóż kabel od włacznika i zamontuj go sobie gdzies w srodku albo koło silnika. daja dobre swiatło i sa dostepne w kilku kolorach.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> nic nie lutujesz tylko przykrecasz dajesz troche Voltów i swieci jak diabli. Proste , tanie i szybkie

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> do bagaznika tez sobie mozesz dac jest wiele zastosowan

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

PYTANIE

a NA CHOLERĘ CI TO?!

Jak będziesz chciał coś przy silniku grzebać to i tak inne światło jest potrzebne a jeśli dla tuningu to lepiej zrób sobie porządnie silniczek (chrom polerkę itp) nie bierz tego do siebie ale uważam że to bezsensowne wydawanie kasy

lampka oświetlenia silnika pali się tylko i wyłącznie wtedy gdy włączone są światła postojowe lub mijanie i otwarta jest maska.

Please login or register to see this quote.

No i wlasnie o tym myslalem. I tak chyba zrobie.

Edited by adamo46

Grzebac...?nie chce odrazu remontu silnika przeprowadzac:D ... tylko po prostu (olej spradzic itp) i tez nawet fajnie to wyglada.... (mi sie podoba )

A tuning mi nie jest potrzebny..

no czy ja wiem czy bezsensowne...? .... 10 zl...

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edited by adamo46

Guest jaczylibodzio

I troche ciepla od silnika i szlag to trafi... Radze Ci dobrze - zaloz druga lampke po przeciwnej stronie.

hmm masz racje zeczywiscie moze nie wytrzymac ciepla...

lub moze kupie juz gotowy jakis neonik i poprostu go podlacze..