Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

danieljj

zapalniczka

Polecane posty

Ni dzialaja zapalniczki w mojej viki moze jakis bezpiecznik sie spalil czy mial juz ktos cos takiego ?

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

no a sprawdziłeś te bezpieczniki czy dobre są

Sprawdź bezpiecznik nr 22, 30A (w skrzynce bezpieczników w desce rozdzielczej, po stronie kierowcy).

OK sprawdze po pracy i sie odezwe dz

tak jest kolego miales racje

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_rolleyes.gif" alt=":rolleyes:">

moje zapalniczki dzialaly po wymianie bezpiecznika(dzieki bajtek) 2 tygodnie teraz przednia dziala a tylnia nie , czym to moze byc spowodowane ? moze ktos mi wytlumaczy to ze zapalniczka przednia jest inna od tylniej i mam problem z podlaczeniem do niej jakiejkolwiek ladowarki poniewaz trzeba trzymac ja reka dociskac wtyk ladowarki aby laczylo???

Tylna w konsoli środkowej, czy w bagażniku?

w konsoli srodkowei

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Do przedniego gniazda jest możliwość podłączenia zapalniczki, aby ją naładować, przy pozostałych dwóch gniazdach, w konsoli i w bagażniku nie ma takiej możliwości.

Ja problemu nie mam z ladowarkami, do kazdego gniazda pasują. Zapalniczka tylko do przedniej, kiedys zalatwilem sobie druga zapalniczke na tyl bo brak zaslepki i dziura straszy ale nie pasuje - mam zapasowa zapalniczke

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> -jesli ktos potrzebuje to na PW

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Daro, w ASO mozna kupić tą gumową zaślepkę do tylnego gniazda 12V za parę groszy (~10 - 12 zł).

to musze przy okazji zakupic, a tak na marginesie... w sumie dobrze ze z tylu nie miesci sie zapalniczka... rozne rzeczy dzieciakom do glowy przychodza

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> :D

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

dokładnie, daro jedź do ASO, kup zaślepke z takim "sznurkiem", trzymającym zaślepke aby nie wypadła po otwarciu (wszystko to jest plastikowe) i z montażem zmieścisz się w 30zł...wiem bo przerabiałem ten motyw po zakupie VC

ps. montaż zaślepki w ASO, ale nieoficjalny

Edytowano przez rafix1

A ja mam pytanie: czy może ktoś ma (lub miał) zapalniczkę nie tylko z przodu, ale również z tyłu (popielniczka zawsze jest i tam, i tam)? Osobiście jeszcze się z takim nie spotkałem, ale w instrukcji jest to opisane i narysowane.

/emoticons/default_mysli.gif" alt=":mysli:">

Mi się wydaje, że jest to logiczne - jeśli jest tzw. "Pakiet palacza" - to muszą być dwie zapalniczki i dwie popielniczki (a nie zaślepka z tyłu - przecież popielniczka jest).

/emoticons/default_ok.gif" alt=":ok:">

Z kolei w autach, w których nie ma "pakietu palacza" - to z przodu może być albo zaślepka, albo w ogóle brak gniazda (popielniczka musi być, bo tam gniazdo OBD), a z tyłu zaślepka (ale po co jeszcze popielniczka?).

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Sam mam zapalniczkę tylko z przodu, a z tyłu - zaślepkę. Chciałbym to zmienić, aby jakoś logicznie wyglądało (chociaż sam nie palę i innym nie pozwalam). Rozumiem, że oprócz dokupienia zapalniczki trzeba także dokupić gniazdo? A czy będzie podświetlane?

Edytowano przez Val

Gdzie znajdujebsie bezpiecznik od gniazd zapalniczki 12v??

Polift

Edytowano przez matss1701

A jest jeszcze jakieś gniazdo zapalniczki nie na 12 V?

/emoticons/default_huh.png" alt=":huh:">

Bezpiecznik F22 (30 A) w BCMie - z boku po stronie kierowcy. A w czym problem? Nie działa zapalniczka czy nie ma podświetlenia? "TECHem-2" w BCMie można wyłączyć podświetlenie, żeby nie waliło błędem.

/emoticons/default_cool.png" alt="B)">

Trochę odświeżę temat ale mam takie pytanie... U mnie działa to gniazdo z tyłu (między fotelami przednimi), ale nie działa z przodu (to przy lewarku od biegów).
Czy one mają różne bezpieczniki, czy jeden obsługuje oba gniazdka? A jeśli jeden, to co co innego może się dziać?

Edytowano przez Peterp079

Błąd związany z zapalniczką - tzn. jaki? :huh:

Sprawdź bezpiecznik F22 (30 A) w BCMie i zajrzyj pod gniazdo - może wypadł kabel. :mysli:

Ok sprawdzę i dam znać. Nie pamiętam kodu błędu, ale nie działa podświetlenie zapalniczki, więc możliwe że to jest związane z żarówką podświetlenia. Po pracy to posprawdzam. Dziękuję za szybką odpowiedź.

Ok sprawdzę i dam znać. Nie pamiętam kodu błędu, ale nie działa podświetlenie zapalniczki, więc możliwe że to jest związane z żarówką podświetlenia. Po pracy to posprawdzam. Dziękuję za szybką odpowiedź.

Jeśli to słynny B-2966 - to nie działa tylko podświetlenie zapalniczki, a sama zapalniczka powinna działać normalnie. :huh:

Nie działa właśnie. Nie nagrzewa się, ani nie działa tam też nic co podepnę do ładowania. A chciałem zakupić xiaomi roidmi do odtwarzania muzyki z telefonu.

Sprawdź kable. Wyciagnij popielniczkę, wkład i zajrzyj tam z latarką (jak ginekolog). 

/applications/core/interface/imageproxy/imageproxy.php?img=http://www.yaplakal.com/html/emoticons/cheesy.gif&key=0c206b512d09a503d6ca69eaf446d4822d3db47c1a9d171e1a85cbecc9cffdb2" />

:) Haha :)

Tak zrobię. Mam nadzieję że coś tam znajdę i będzie problem z głowy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.