Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość akmm74

dokladka zderzaka

Polecane posty

Gość akmm74

Witam.Mam prosbe,jesli ktos wie jak zamontowac ta dokladke to prosze o instrukcje,bo ja nigdy tego nie robilem.Pozdrawiam.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć attachment

Gość Opal86

Można na kleji do szyb, żywice itp. Ewentualnie na wałe wkręciki i potem wszystko ładnie poszpachlować, podkład i lakier

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Poszukaj sobie na allegro takiego specyfiku. Przy łodziach wodnych potrafi utrzymać 100 konny silnik bez śrub na pawęży. Warto spróbować, bo mocna rzecz a wcale nie droga.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Jeśli tego nigdy w życiu sam nie robiłeś i nie masz zbyt wielkiego pojęcia o technikach blacharsko lakierniczych to sobie odpuść bo ta dokładka to podróbka z laminatu i samo zamontowanie nie da efektu i trzeba trochę się pobawić ze szlifowaniem samej dokładki i szpachlą żeby wszystko dokładnie dopasować.

Sam montaż to dopasowanie na sucho, następnie wklejenie na klej do szyb, zaszpachlowanie połączeń między zderzakiem a dokładką, nałożenie podkładu i lakierowanie całego elementu.

Efekt końcowy masz w opisie mojej viki.

Gość akmm74

Witam.Jabolkg ,widze ,ze twoja dokladka jest taka sama,i wygloda super,zreszta cale auto tez.Napisz,tylko (jesli sie orientujesz) ile mozna zaplacic za dopasowanie ,zamontowanie i pomalowanie tego,zeby ktos mnie nie naciagnal zbytnio.Postanowilem,ze zlece to komus,konkretni firmie z okolic Rzeszowa i dzis jade zeby to wycenili,i pasuje widziec ile mozna za to zaplacic,zeby sie nie oszukac.Pozdrawiam.

ja jak w mojej poprzedniej VIKI zakładałem nakładki na progi to zrobiłem to na klej do szyb i było ok,później był duży problem żeby je zdjąć

Pojęcia nie mam ile mogą zawołać za dopasowanie i lakierowanie w warsztacie bo ja robiłem to sam. Zwykle za polakierowanie elementu krzyczą sobie około 300zł więc myślę, że może około tej ceny tylko niech najpierw zamocują a dopiero później lakierują bo już widziałem przypadki gdzie magicy lakierowali laminaty bez dopasowania a później były problemy z montażem bo nic nie pasowało. U mnie nie ma nawet śladu łączenia i zderzak z dokładką wygląda jakby był jednym elementem.

Gość Opal86

Gdzię kupiłeś tą dokładke i jakie koszty? Z neta czy gdzieś indziej?

Na allegro są po około 120zł

ja siedziałem parę dni na allegro i szukalem czegoś odpowiediego dla siebie,w koncu trafiłem,zestaw dwa zderzaki,przedluzenie maski i grill LUMMA z demontażu za 400zł

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gość akmm74

Dokladke kupilem na allegro za 95 zl.Nadal jest ta oferta,ale w dwoch wersjach:jedna za 160(chyba) a druga za 95 .Wygladaja tak samo,nie wiem z czego wynika rurznica w cenie.

Dopiero skojarzyłem, że ty masz przecież przedliftowe kombi a ta dokładka jest do polifta więc będziesz miał ogromne problemy z dopasowaniem i samym montażem. Zakładałem taką dokładkę u jednego z klubowiczy właśnie w przedliftowym kombi i przypominało to raczej rzeźbę, która zresztą trwała kilka dni

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gość akmm74

NIe,nie.ta dokladka wyglada tak samo ,ale jest do wersji przed liftingiem.Przed zakupem zadzwonilem do goscia,i zalatwil (albo zrobil,nie wiem) do starszego modelu.Pasuje nawet dobrze,lekko odstaje na srodku zderzaka,ale to naprawde niewiele.Dzis dzwonilem,dala sie dopasowac bez wiekszych problemow i bedzie wszystko gotowe na piatek wieczor.Pozd.

Gość Opal86

Jak będziesz miał założoną i w lakierze to wrzuć jakieś foty jak wyszło

Gość akmm74

Witam,dokladka zalozona.Koszt z cena dokladki to 400 zl plus demontarz i montarz zderzaka czyli ok 60 zl.U mnie doszlo jeszcze dopasowanie zaworu od gazu.A wyglada to tak:

Gość Opal86

Nie powiem fajnie wygląda

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Chyba zdecyduje sie u siebie też na taką dokładke

Mógł Ci spasować, żeby nie było śladu między dokładką, a zderzakiem, mi tak zrobił, ale teraz chce jeszcze zmienić wlew gazu bo popęało mi wokół wlewu właśnie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.