Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość marcellino

oświetlenie bagażnika

Polecane posty

Gość marcellino

Witam,

czy mozecie udzielic mi informacji gdzie mogę dostać lampkę oświetlającą bagaznik w samochodzie Opel Vectra B sedan 97rok. Zauważyłem że wisi tylko przewód z wtyczką a jednak takie oświetlenie sie przydaje.

pozdrawiam

Marcin

Gość michal_simon

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Cześć,

Ja nie byłem zadowolony ze swojego oświetlenia w sedanie i założyłem 2 takie moduły LED (hermetyczne) w bagażniku, przymocowane około 40 cm w lewo i w prawo od tego oświetlenia oryginalnego, podłączyłem pod te kable i teraz pięknie świeci. Jest jasno i wszystko widać.

Pobór prądu mały, nic się nie przepali a efekt jest ok. Światło białe zimne,

Koszt 12 zł

Pozdrawiam

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć attachment

Edytowano przez michal_simon

mi oryginalne światełko się nie podobało i do mojego bagażnika trafiły niebieskie neony w ilości 5 sztuk po 30cm każdy,teraz zajefajnie to wygląda jak jest otwarty bagażnik,a pobór prądu mały.zastanów się czy dalej chcesz orginalną lampkę

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Hejka! Zajrzyj do dzialu Sprzedam. Jest tam kilka samochodow "na czesci" sprzedawanych wiec moze sie uda trafic takie cudo a jak nie to szukaj na alledrogo.pl albo na jakis szrotach. Duzo Opelkow teraz tam potrafi stac, glownie angole ale to w niczym nie przeszkadza.

Gość michal_simon

Wrzuć fotki zrobione wieczorkiem, ja zrobie u siebie i przekonamy kolegę do małej modyfikacji oświetlenia

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

postaram się tylko musze mieć swego kompa wolnego,bo tam jak pamiętam mam kilka fotek,a teraz siedzie u kobiety na kompie,mysle że podrzuce kilka fotek bo w śrdku też mam zrobione na niebiesko podświetlenie,i deska rozdzielcza i panel środkowy oraz podświetlenie na nogi na przodzie,mysle tylko jak to zrobić żeby była jakość fajna i żeby to fajnie wyglądało

popatrz w mój temat na mazowieckim, zobaczysz jak wygląda oświetlony bagażnik diodami na niebiesko

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.