Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Rushq

Przetwornice HiD Xenon

Recommended Posts

Koledzy mam pytanko gdzie umiesciliscie przetwornice HID-ów (w Vecra B przedlifowa) bo z prawej strony nie ma wiekszego problemu, mozna ja schowac za filtrem powietrza ale za to z lewej nie bardzo jest gdzie...cala lewa strona jest zabudowana a to wlew plynu do sprayskiwaczy akumulator itd. itp

prosilbym o jakas podpowiedz gdzie mozna to ustrojstwo zmontowac ??? gdzie wy to schowaliscie

Guest smoko44

Ja wrzuciłem pod akumulator- jest tam sporo miejsca i na pewno Ci wejdzie, a do tego można przyczepić opaskami, żeby nie latało. Większy problem miałem z prawej strony i na końcu przykręciłem do boku filtra od strony rozrządu.

Please login or register to see this quote.

pod akumulator hmm ciekawy pomysl a powiedz mi jak dokladnie, zdjoles akumulator pod tym uchwytem to zakladaes ???

o powiedz przy okazji czym izolowales otworki w oslonach lamp ?

Guest smoko44

Wyciągnij aku, odkręć podstawę na której stoi i będziesz miał miejsce aby spokojnie wrzucić przetwornice. Co do osłonek, to niczym nie izolowałem, tylko przeciągnąłem przewody przez dławik gumowy, który był w zestawie z Hidami.

ale dziury robuiles zeby te kable przeciagnac ? bo dlawik jak to nazywasz to tez jest w moich hidach

U mnie jest bardzo malo miejsca, dlatego tez przetwornice upchane sa "luzem".

hmm ja raczej tak nie chcialbym ich umieszczac :-) chociaz tak tez mozna heh

Guest smoko44

A jak chcesz przełożyć przewody przez te osłonki? Zrobiłem w nich otwory a w nie wstawiłem dławiki w których idą przewody. Przetwornice proponuję jednak zamocować nieruchomo...

Wlasnie jestem po probie zalozenia xenonow...i wszystko byloby pieknie gdyby nie fakt ze zarowki (oznaczone H1) nie pasuja do moich angel eyesów (Sonar) zarowka nie miesci sie do wejscia :/

mial ktos taki problem ?

Guest Rosiu

Montowałem ostatnio w swojej poliftowej viki zestawik HID.

Z prawej strony rzeczywiscie koło akumulatora nie ma zbytnio gdzie zamontowac przetwornicy (rozważe sposób pod akumulatorem w wolnej chwili w weekend

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> ), ale z lewej strony mozna spokojnie zamontowac do fartucha (jest dziurka i nie trzeba wiercic) za filtrem powietrza a tuż przed kielichem makpersona.

Przez dziure na wysokości filtra można włożyc reke, zeby podłożyć srube od spodu i z zewnatrz zamontowac przetwornice oraz przykrecic ją nakretką.

Please login or register to see this attachment.

Edited by Rosiu

jaki zestaw wybrales i jak sie sprawuje?

pzdr.

Guest Rosiu

Sorry, ze tak dlugo nie odpisywalem, ale musialem zrobic zdjecie pudelka, bo nigdzie na allegro nie znalazlem tej firmy.

Zestawik taki jak na ponizszej fotce. H7 - 6000k

Jak sie sprawuje... narazie swieci, juz 7 dni

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Zobaczymy jak bedzie dalej, generalnie nie wiem nawet ile kosztuje bo dostałem w prezencie.

Byłem na stacji diagnostycznej, zeby sprawdzic ustawienie świateł. Ustawienie w porownaniu do wczesniej zamontowanej zarowki nic sie nie zmienilo, takze chociaz wiem ze nie swiece innym po oczach.

Mialem juz wiele zarowek, od tych z marketu "ZENON", itp po PHILIPS blue vision, itp. - nic nie równa sie ze swiatłem z xenonów, także polecam!

Please login or register to see this attachment.