Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Rushq

Przetwornice HiD Xenon

Polecane posty

Koledzy mam pytanko gdzie umiesciliscie przetwornice HID-ów (w Vecra B przedlifowa) bo z prawej strony nie ma wiekszego problemu, mozna ja schowac za filtrem powietrza ale za to z lewej nie bardzo jest gdzie...cala lewa strona jest zabudowana a to wlew plynu do sprayskiwaczy akumulator itd. itp

prosilbym o jakas podpowiedz gdzie mozna to ustrojstwo zmontowac ??? gdzie wy to schowaliscie

Gość smoko44

Ja wrzuciłem pod akumulator- jest tam sporo miejsca i na pewno Ci wejdzie, a do tego można przyczepić opaskami, żeby nie latało. Większy problem miałem z prawej strony i na końcu przykręciłem do boku filtra od strony rozrządu.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

pod akumulator hmm ciekawy pomysl a powiedz mi jak dokladnie, zdjoles akumulator pod tym uchwytem to zakladaes ???

o powiedz przy okazji czym izolowales otworki w oslonach lamp ?

Gość smoko44

Wyciągnij aku, odkręć podstawę na której stoi i będziesz miał miejsce aby spokojnie wrzucić przetwornice. Co do osłonek, to niczym nie izolowałem, tylko przeciągnąłem przewody przez dławik gumowy, który był w zestawie z Hidami.

ale dziury robuiles zeby te kable przeciagnac ? bo dlawik jak to nazywasz to tez jest w moich hidach

U mnie jest bardzo malo miejsca, dlatego tez przetwornice upchane sa "luzem".

hmm ja raczej tak nie chcialbym ich umieszczac :-) chociaz tak tez mozna heh

Gość smoko44

A jak chcesz przełożyć przewody przez te osłonki? Zrobiłem w nich otwory a w nie wstawiłem dławiki w których idą przewody. Przetwornice proponuję jednak zamocować nieruchomo...

Wlasnie jestem po probie zalozenia xenonow...i wszystko byloby pieknie gdyby nie fakt ze zarowki (oznaczone H1) nie pasuja do moich angel eyesów (Sonar) zarowka nie miesci sie do wejscia :/

mial ktos taki problem ?

Gość Rosiu

Montowałem ostatnio w swojej poliftowej viki zestawik HID.

Z prawej strony rzeczywiscie koło akumulatora nie ma zbytnio gdzie zamontowac przetwornicy (rozważe sposób pod akumulatorem w wolnej chwili w weekend

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> ), ale z lewej strony mozna spokojnie zamontowac do fartucha (jest dziurka i nie trzeba wiercic) za filtrem powietrza a tuż przed kielichem makpersona.

Przez dziure na wysokości filtra można włożyc reke, zeby podłożyć srube od spodu i z zewnatrz zamontowac przetwornice oraz przykrecic ją nakretką.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć attachment

Edytowano przez Rosiu

jaki zestaw wybrales i jak sie sprawuje?

pzdr.

Gość Rosiu

Sorry, ze tak dlugo nie odpisywalem, ale musialem zrobic zdjecie pudelka, bo nigdzie na allegro nie znalazlem tej firmy.

Zestawik taki jak na ponizszej fotce. H7 - 6000k

Jak sie sprawuje... narazie swieci, juz 7 dni

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Zobaczymy jak bedzie dalej, generalnie nie wiem nawet ile kosztuje bo dostałem w prezencie.

Byłem na stacji diagnostycznej, zeby sprawdzic ustawienie świateł. Ustawienie w porownaniu do wczesniej zamontowanej zarowki nic sie nie zmienilo, takze chociaz wiem ze nie swiece innym po oczach.

Mialem juz wiele zarowek, od tych z marketu "ZENON", itp po PHILIPS blue vision, itp. - nic nie równa sie ze swiatłem z xenonów, także polecam!

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć attachment

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.