Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest Romano27

zamek a kluczyk...

Recommended Posts

Guest Romano27

witam...mam taki problem,że nie moge zamknąć drzwi kluczykiem-kluczyk wchodzi w zamek ale nie można go przekręcić tak jakby nie pasował do niego a do klapy bagażnika to nawet niechce wejść do końca...niedawno padły mi baterie w pilocie i musiałem lecieć do miasta wymienić bo nie ma jak auta otworzyć...co to może być???!!!

pozdrawiam

a to czytałeś??jet to o zamku w klapie,ale u Ciebie jest pewnie to samo.po prosu mało używany zamek z kluczyka.

Please login or register to see this link.

Edited by dudi

Guest moskitt

Witam

Czy ma ktos rozkrecony zamek - najlepiej od strony kierowcy potrzebuje zdjecie i wymiary silniczka. U mnie juz raz padl silniczek i w sumie dalo sie go zreanimowac tzn przeczyscilem komutator i dzialal przez kilka miesiecy teraz znowu czasmai nie zamyka drzwi. Zamowilem sobie silniczek do zamkow centralnych taki jak tu:

tylko nie jestem na 100% pewnyy czy wymiary sie zgadzaja i czy zebatka zatrybi. Jakby ktos mial rozebrany zamek to bardzo prosze o kontakt.

Pozdrawiam

Maciek

Guest Romano27

no i d*** z tylnim zamkiem nic nie dalo sie zrobic...rozebralem na czynniki pierwsze -czysczenie,wd40,smary a kluczyk jak nie wchodzil tak dalej nie wchodzi...chyba ktos ingerowal w klapie i zmienil mi wkladke

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_mad.gif" alt=":angry:"> ...teraz czeka mnie jeszcze walka z zamkiem w drzwiach...

Wizyta u dobrego "klucznika" powinna załatwić sprawę. Poszukaj na forum regionalnym polecane zakłady usługowe.

Please login or register to see this quote.

Coś słabo czyściłeś bo nawet gdyby wkładka była wymieniona to kluczyk wejdzie tylko nie da się przekręcić

Guest slawek vb 2.0

podepne się pod temat"

mam problem z wkładką od strony kierowcy tzn. kluczyk który mam nie pasuje. Prawdopodobnie drzwi w tym samochodzie to jedno, a kluczyk drugie. Otwieram i zamykam auto z pilota ale wkładke trzeba zrobić i pytanie:

czy moge wymienić samą wkładke ?

dużo z tym roboty?

czy wkładka ma być dopasowana pod centralny zamek ?

jestem nawet w stanie mieć osobny kluczyk do drzwi, moze ktoś zrobi mi wkładke do vectry pod klucz który mam obecnie ?

Please login or register to see this quote.

dorobi dorobi - poszukaj dobrego fachowca

można też w ASO dokupić (jak masz kody z carpassa) ale to już większy wydatek