Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

G.Redman

znowu najeb.....ny zabil

Recommended Posts

czy kiedyś w polskim prawie i w ludzkiej świadomości coś się zmieni na tyle, żeby powstrzymac takich sk***......now jeżdżących po wódce?

Please login or register to see this link.

Please login or register to see this quote.

Ja pier..... - dziecko

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> Nie zmieni się chyba nic, za długo się nie zmienia więc pewnie tak zostanie. Rozj..... rodzinę, łeb ukręcić. Mam nadzieję, że dostanie przynajmniej 25 lat, chociaż to Polska przecież.

Oby nikt z nas i naszych rodzin nie musiał spotykać takich idiotów.

/emoticons/default_mellow.png" alt=":mellow:"> *

Pomijając fakt pijanego kierowcy nasuwają się pytania dlaczego pracownicy stacji nie zabrali debilowi kluczyków ? Po drugie dlaczego policja przystąpiła do pościgu widząc co pijak wyrabia ? Może nie każdy o tym wie, ale policja ma zakaz prowadzenia pościgów jeśli to zagraża bezpieczeństwu osób postronnych co zawsze ma miejsce w terenie zabudowanym. Wystarczyło gdyby spisali numery a nie jeszcze dodatkowo narażali innych.

Może moje oskarżanie policjantów wyda się wam dziwne, ale kilkanaście lat temu o mało nie straciłem życia w identycznej sytuacji. Pan policjant przystąpił do pościgu za gościem, który był pijany. Uciekający wjechał na chodnik na wąskiej drodze i na szczęście roztrzaskał się na budynku metr ode mnie i mojej mamy. Okazało się, że policjant nawet wiedział gdzie gość mieszka więc mógł go zgarnąć spokojnie pod domem, ale musiał się pokazać na mieście jaki to on ważny i o mało nie doprowadził do tragedii

/emoticons/default_mad.gif" alt=":angry:">

to ze policjanci powinni wiecej myslec to raz, a za takie cos - czyli po pijaku zabicie osoby to powinni po prostu skazywac na kare smierci z natychmiastowym wykonaniem... przynajmniej by pieniadze podatnikow nie szly na utrzymywanie tych osob w wiezieniach, procesy, apelacja, odwolania...

Kara smierci jest zbyt łagodna ja bym polecił obozy koncentracyjne i prace przymusowe na rzecz społeczeństwa > aż sie jeden z drugim wykończy napewno by 25 lat nie dotrzymali

Guest Sticker

Dobrze że wogóle jakoś zareagowali bo w społeczeństwie panuje znieczulica.

Edited by Sticker

Dlaczego? Powiem Ci dlaczego, w Bydgoszczy już raz jeden wściekły kierowca groził mi bronią na parkingu (na Fordonie), innym razem widziałem jak dwóch kierowców stojących w korku wysiadło i zaczęli się napier**lać na środku ulicy bo jeden 2-giemu wcisnął się z pasa zanikającego. Innym razem widziałem jak zdenerwowany kierowca, na ul. Kamiennej wysiadł i wyrwał innemu (który włączył się do ruchu, przed jego samochodem) lusterko.

Nie wspomnę już o 7 zdemolowanych autach na parkingu przed Uniwersytetem, gdzie parkuję moją VC (ja zawsze zajmuję miejsce pod kamerą).

Te wszystkie zdarzenia widziałem w ciągu 2 lat studiowania w Bydgoszczy. W innych miastach jest pewnie tak samo, stąd ludzie boją się zareagować, aby nie zostać pobitymi.

powolna smierc dla takich idiotow!!

A to jest fakt.

W lutym jadąc z Wrocławia zauważyłem, że gość jadący przede mną jest tak naje..ny, że nie potrafi utrzymać toru jazdy. Byłem tylko z dziewczyną więc krzyczę na CB żeby ktoś pomógł idiotę zatrzymać i wyciągnąć kluczyki ze stacyjki a droga raczej ruchliwa. Oczywiście z 10 tirów przejechało w międzyczasie i nikt się nawet nie odezwał. W końcu idiota wjechał na podwórko pod dom i wytoczył się z samochodu. Ja do niego z ryjem, że zaraz zadzwonię na policję i go zgarną a ten spokojnie, że ma mnie w du.. bo prawka i tak już nie ma a kolejny wyrok z zawieszeniu mu nie przeszkadza i sobie poszedł do domu

/emoticons/default_mad.gif" alt=":angry:">

Pomyślałem, że nie ma co przez debila tracić kilku godzin na czekanie na policję i późniejsze przesłuchania bo tylko ja go widziałem za kierownicą więc musiał bym być świadkiem w sądzie. Zauważyłem, że zostawił kluczyki w stacyjce więc je wyciągnęłem i wywaliłem w jakieś krzaki. Mam nadzieję, że skur.. do dzisiaj ich szuka.

Powtorze to co juz kiedys mowilem na tym forum

W przypaku zatrzymania za jazde pod wplywem alkoholu lub innego srodka odurzajacego,kara powinna byc taka:

1.kwalifikacja popelnionego czynu jako usilowanie zabojstwa,dozywotni zakaz prowadzenia pojazdow mechanicznych.

2.Mandat w wysokosci 10.000 zlotych,platny w ciagu 10 dni,jezeli nie egzekwowalny natychmiastowe zajeci mienia,nie interesuje mnie czy to dom rodzinny czy nie.

3.przepadek prowadzonego samochodu bezwzgledu na to czy nalezy do zatrzymanego jego zony czy kolegi,rodziny,pracodawcy,sprzedaz na aukcji w ciagu 48 godzin,pieniadze przeznaczone dla rodzin poszkodowanych przez pijanych kierowcow.

Zasadzenie powinno nastapic w ciagu 48 godzin bez mozliwosci odwolania sie od wyroku odsiadka,w trybie natychmiastowym.

Guest magikos

Svetla - Twój pomysł jest doskonały.

Idzie sobie człowiek z żona i dzieckiem spokojnie ,a tu nagle...... tragedia, to dziecko miało całe życie przed sobą

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">.

Gdzie są powołane w tym celu sądy 24-ro godzinne. Nie słyszałem by kogoś prowadzącego po alkoholu pojazd mechaniczny osądzono w tym trybie. Zazwyczaj są to dziadkowie na rowerach po dwóch piwach w barze.

Guest Samek

A ja sie zastanawialem czy sprzedac gosci ktorzy na mojej ulicy prawie co wieczor popijaja sobie piwkiem i wódeczką koło samochodów... chyba tym razem się nie bede zastanawiał... tylko ich zobacze to dzwonie.... bo może przeze mnie ktos jeszcze zginie...

Zrobiłeś błąd nadając na CB, trzeba było zadzwonić na 112 (przypominam łączy z najbliższą komendą policji), ja tak zrobiłem podając dokładny namiar, a w najbliższej miejscowości zwykły policjant gościa zatrzymał, potem dzwonili czy będę świadkiem na sprawie jak zajdzie potrzeba, zgodziłem się, choć nigdy nie wzywali. Innym razem jedząc obiad w drodze na wakacje widziałem jak motocykliści do obiadku piwo pili, jak odjechali dzwonie na 112 i podaje namiar i w jaką stronę odjechali. Też dzwonili czy będę świadkiem, jeśli pomiar wykaże, że są pod wpływem, tak będę świadkiem. Po 1,5 godziny dzwonią, że wyniki mają w normie i ile piw na moich oczach wypili, bo, mimo, iż wynik w normie to mogę być oskarżycielem posiłkowym, ale, że widziałem jak kończyli tylko po jednym, to tak powiedziałem. Po następnej godzinie znowu dzwonią, że puszczają ich, ale co sobie poczekali to poczekali, może zastanowią się następnym razem i zamiast piwa soczek wezmą.

Może pili piwo bezalkoholowe. Taki trunek ma chyba 0.5 lub 1% objętości alk.

/emoticons/default_rolleyes.gif" alt=":rolleyes:">

Po jednym piwie i tak by było w normie, czekali pewnie na tendencję spadkową lub wzrostową.

pili zwykłego żywca, czekali czy będzie wzrastało

I dlatego dokupilem do auta gaz obronny na wypadek jakbym trafil na jakiegos narwanego kierowce....

pod wiatr nie użyj

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Problem polegał na tym, że gość przejechał jakieś dwa kilometry z pracy do domu w granicach tej samej wiochy. Do najbliższej komendy policji od tamtego miejsca jest jakieś 15km więc policja nie miała szans dojechać. Więc pozostawało tylko dogadanie się z kilkoma kierowcami przez CB i przetrzymanie pijaka do momentu przyjazdu policji.

Co do samego numeru 112 to niestety, ale sprawnie on działa chyba tylko w większych miastach gdzie jest spore zagęszczenie przekaźników GSM bo tak na prawdę nie chodzi o to do której komendy policji mamy najbliżej tylko o to w zasięgu jakiego przekaźnika jesteśmy a to nie zawsze oznacza to samo.

Gdy rodzinka próbowała wezwać do mnie pogotowie korzystając z tego numeru okazało się, że zamiast łączyć się z najbliższym komisariatem połączyli się z policją w mieście leżącym w odległości 25km, dalej to już bardzo długa historia, ale finał jej był taki, że karetka reanimacyjna, która powinna bezwzględnie pojawić się w ciągu ośmiu minut przyjachała po czterdziestu minutach przy czym miała do przejechania 6km.

Niestety system ratownictwa w tym kraju jest nadal nie dopracowany.

Guest Małolat

Bo w Polsce jest prawo takie jakie jest, tzn np. za nieplacenie alimentów dostac mozna normalny wyrok a za jazde po pijanemu (co rowniez wedlug mnie powinno byc podciagniete pod usilowanie zabojstwa) sa zawiasy i prawko zabrane na rok. A i tak potem 50% osob po takich wyrokach jezdzi samochodem. Mysle ze jak do tej pory nie ma skutecznego sposobu na walke z takimi sk****elami (bo tego sie nie da inaczej okreslic) to jeszcze dluuugo nikt z tym nie zrobi porzadku i bedzie coraz wiecej takich wypadkow...

Temat stale aktualny, ale jak się czyta wypowiedzi celebrytów, to krew się gotuje.

Smutna dedykacja dla Skrzeckiej, Głogowskiej i innych im podobnych:

Przyinwestuj w żelowy obronny :)

Nigdy nie wyeliminujemy z życia przestepstw po alkoholu, zarówno za kólkiem, jak i na ulicy, w domu. Najdotkliwsze kary nie wystarczą. Powinno sie edukować społeczenstwo od najmlodszych lat.

To ostatnio wyczytałam w gazecie lokalnej pijany ksiądz wiózł dziewczynkę autem do domu. Miał 2 promile. Moje jedyne pytanie jakie się nasuneło to kto pozwolił mu zabrać dziecko. Jeżeli czytałam dalej i matka dziecka mówi, że pozwoliła im jechać na próbę chóru a dziewczynka nie miała jak dojechać. Moim zdaniem winny jest jest i ksiądz i matka jak dla mnie naruszyła bezpieczeństwo dziecka sory ale 2 promile to widać po człowieku. Niestety ale to najbliżsi i znajomi powinni zabierać kluczyki komuś kto pije i chce jechać.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...